X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Czym jest zboże?

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2017 21:00
Jaka tajemnica kryje się w złotych kłosach? Dziś razem z Leszkiem i Michasiem, postaramy się znaleźć odpowiedź na to pytanie.
Audio
  • Leszek i Miś Michaś 26 października godz. 12:00
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne Foto: Pixabay.com

Wielu polskich rolników zajmuje się uprawą zbóż. Te najbardziej popularne w naszym kraju to: jęczmień zwyczajny, owies siewny, pszenica, żyto oraz pszenżyto. Czym charakteryzują się poszczególne rodzaje zbóż, w jakim terminie należy rozpocząć ich siew i co może z nich powstać?


Zapraszamy na audycję "Leszek i Miś Michaś" we wtorki i czwartki w godzinach 12:00 - 13:00, a szczególnie w czwartek 26 października.

 

Zobacz także