X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Wspomnienia z albumu

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2017 21:00
Leszek i Michaś będą dziś oglądać stare zdjęcia i wspominać swoje rodziny. Posłuchajcie historii z misiowego dzieciństwa oraz poznajcie jego krewnych!
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: condesign/pixabay/cc

W długie zimowe wieczory warto czasem posiedzieć z kubkiem ciepłej herbaty i pooglądać zdjęcia w starym albumie. Czasem możne dzięki temu sporo się dowiedzieć o swojej przeszłości.

Kim był starszy pan z wąsami i pani z dużą parasolką? Co to za dziecko w fartuszku i jakim śmiesznym pojazdem jeździł kiedyś dziadek? Dziś swój rodzinny album otworzą przed Słuchaczami Leszek i Michaś. Posłuchajcie jakie historie z tego wynikły.


Zapraszamy na audycję "Leszek i Miś Michaś" we wtorki i czwartki w godzinach 12:00 - 13:00, a szczególnie w czwartek 2 listopada.

 

Zobacz także