X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Życzenia z okazji imienin

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2017 21:00
Każdego dnia ktoś obchodzi imieniny. Dziś jest święto Zdzisława, Stefana, Grzegorza i Jakuba więc wszystkim solenizantom można złożyć życzenia.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay/geralt/dom. publiczna

Raz w roku każdy może obchodzić imieniny. Te najbardziej znane to np.: zbliżające się Andrzejki i Mikołajki, potem Barbórka czy choćby Sylwester. O tym, którego dnia wypada nasza uroczystość możemy się przekonać szukając swojego imienia w kalendarzu. Michasia interesuje jednak skąd wziął się ten zwyczaj i czy jest lepszy od urodzin, a może warto obchodzić jedno i drugie święto? Na czym polega uroczystość imienin i czym różni się od urodzin? O tym dowiecie się w dzisiejszej audycji!


Zapraszamy na audycję "Leszek i Miś Michaś" w godzinach 12:00 - 13:00, we wtorek 28 listopada.

 

Zobacz także