X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Ręcznie robione słodycze

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2017 18:00
Manufaktura cukierków to miejsce, w którym robione są lizaki i cukierki bez użycia maszyn, a jedynie ręcznie lub za pomocą prostych narzędzi. Dowiedzmy się zatem, jak wygląda taka słodka praca.
Audio
cukierki
cukierkiFoto: www.pixabay.com

- Podczas 40 minut, czyli kiedy konsystencja karmelu jest plastyczna, możemy wyprodukować nawet 3 500 cukierków - powiedziała Justyna Kalińska z Manufaktury Cukierków, gość Popołudnika w PRD.

Jak wytwarzane są cukierki, z czego się je wykonuje i czy ręcznie robione są lepsze od tych, które kupujemy w paczkach, hurtowo? Zapraszamy na wyjątkowo słodką rozmowę!


Zapraszamy na "Popołudnik w PRD" w godzinach 15:00 - 17:00.

Prowadzi: Marta Powałowska.

Zobacz także