X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Dzieciaki poznają historię Polski

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2017 19:00
Czy historia może być ciekawa dla dzieci? Kim był Bolesław Chrobry i do jakiej dynastii należał, czego ważnego dokonał Mieszko I i jak to się stało, że Polską zaczęła rzędzić dynastia Jagiellonów? Muzeum Historii Polski zaprasza na cykl teatralny i warsztaty, podczas których wszystko stanie się jasne.
Audio
plakat Piastodzeje
plakat "Piastodzeje"Foto: materiały organizatora

Jak podkreśliła Gabriela Sierocińska-Dec z Działu edukacyjnego Muzeum Historii Polski "Piastodzieje" i "Jagiellada" to dwa ciekawe cykle spotkań z historią dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat. - Pierwszy z nich opowiada dzieje władców z dynastii Piastów, a drugi o czasach, kiedy Polską rządzili Jagiellonowie. Podczas każdego cyklu można uczestniczyć w 10 spotkaniach, kiedy odbywają się spektakle teatralne, a następnie warsztaty plastyczne - powiedziała gość audycji.

Zapisy już ruszyły, a patronem tego wydarzenia jest Polskie Radio Dzieciom. O szczegółach można poczytać na stronie.


Zapraszamy na "Popołudnik w PRD" od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 - 17:00

Zobacz także