X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Ruszyła Wirtualna redakcja

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2017 14:00
To portal dla młodych redaktorów i dziennikarzy, na którym można rozpocząć karierę i szlifować swój literacki styl. O szczegółach opowiedziała w Popołudniku w PRD Małgorzata Nadziejko, koordynatorka projektu Wirtualna redakcja.
Audio
logo akcji Wirtualna redakcja
logo akcji Wirtualna redakcjaFoto: materiały promocyjne

21 września br. ruszyła Wirtualna redakcja. - To świat młodych pisarzy – tłumaczyła gość audycji. - Do tej pory wielu czytelników czasopisma Victor Junior pisało do nas wiersze, opowiadania, reportaże z podróży czy wywiady i chcieli zaistnieć. Wkrótce okazało się, że nie pomieścimy tych wszystkich tekstów w naszym dwutygodniku i tak powstał pomysł na utworzenie Wirtualnej redakcji – dodała Małgorzata Nadziejko.

Co tydzień, w każdy czwartek będą tam publikowane dziecięce i młodzieżowe teksty tworzone przez zarejestrowanych jak dotąd 140 redaktorów. Od początku istnienia Wirtualnej redakcji zostało opublikowanych już 50 artykułów.

Akcję wspiera Polskie Radio Dzieciom, a o szczegółach można poczytać tutaj.


Zapraszamy na "Popołudnik w PRD" od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 - 17:00

Zobacz także