X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Zwierzęta Mają Święta

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2017 11:00
Właśnie rozpoczęła się pilotażową akcja pod nazwą ,,Zwierzęta Mają Święta!'' W ramach projektu organizatorzy chcą dotrzeć do blisko 200 potrzebujących osób i rodzin. O szczegółach opowiedziała w Polskim Radiu Dzieciom Beata Żabka - Prezes fundacji Towarzystwo Weterynaryjne.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com

Jak podkreśliła Beata Żabka, fundacja Towarzystwo Weterynaryjne zajmuje się na co dzień leczeniem zwierząt osób, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej. - Pomysł na akcję zrodził się zupełnie spontanicznie w naszym zespole i postanowiliśmy pomóc osobom potrzebującym umilić święta ich pupilom – tłumaczyła organizatorka.

Podczas akcji Zwierzęta Mają Święta osoby potrzebujące, kombatanci oraz osoby starsze otrzymają paczki ze świątecznymi upominkami dla swoich czworonożnych pupili m.in. karmę, przysmaki i akcesoria.

Projekt realizowany jest wspólnie z Hufcem ZHP im. Korpusu Kadetów nr 2 z Nowego Dworu Mazowieckiego.


Zapraszamy na "Popołudnik w Polskim Radiu Dzieciom" od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 - 17:00.

Zobacz także