X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Tarnowo Podgórne: to był koncert!

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2016 16:00
Lato z radiem zagrało już po raz trzeci: koncertowo! Zobaczcie co się tam działo!
Koncert w Tarnowie Podgórnym
Koncert w Tarnowie PodgórnymFoto: Polskie Radio Dzieciom

W sobotę, 2 lipca na Stadionie Sportowym w Tarnowie Podgórnym odbył się kolejny koncert "Lata z Radiem". Tym razem dla mieszkańców miasta położonego niedaleko Poznania zagrali: Arka Noego, Dawid Kwiatkowski, De Mono oraz Ewa Farna. Emocji sięgały zenitu, a muzyka niosła się daleko poza granice miasta.

Chwile spędzone podczas koncertu umilali nasi przedstawiciele: Pascal Kaczorowski, ktorego możecie usłyszeć w niedzielnej audycji p.t. Zwierzyniec oraz Janusz Zadura, autor programu Podwieczorek z Filipem i Leopoldem, który użycza postaciom swojego głosu codziennie od poniedziałku do piątku.


Zapraszamy na kolejne koncerty na trasie Lata z Radiem - przede wszystkim naszych najmłodszych Słuchaczy!

W tym roku, pierwszy raz w trasie Lata z Radiem biorą udział Polskie Radio Dzieciom i Jedynka Dzieciom. Prezes zarządu Polskiego Radia, Barbara Stanisławczyk powiedziała: "to są nasi młodzi słuchacze, nasza przyszłość. Chcemy, aby z nami zostali".

 

W wakacyjne soboty i niedziele „Lato z Radiem” zaplanowało koncerty w 18 miejscowościach. Odwiedzimy jeszcze: Tarnowo Podgórne, Płońsk, Solec Kujawski, Inowrocław, Miastko, Rabkę Zdrój, Kalisz, Stegnę, Ciechanów, Stalową Wolę, Augustów, Grajewo i Kutno, a zakończymy 28 sierpnia w Otwocku.

Relacje oraz zdjęcia z kolejnych koncertów można zobaczyć na naszej stronie internetowej: www.polskieradio.pl/Radio-dzieciom, a także na specjalnej stronie internetowej latozradiem.pl, poświęconej tegorocznej audycji i trasie koncertowej.

W serwisie internauci znajdą m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, gwiazd, audycji, zespołu redakcyjnego „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zaś zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem” 2016.

Czekamy na Was, w Waszych miastach, do zobaczenia!

 

Zobacz także