X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jak prostymi kształtami narysować karmnik? [ANIMACJA]

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2021 15:34
W audycji Polskiego Radia Dzieciom, Stworek Potworek nauczył najmłodszych słuchaczy jak prostymi kształtami narysować karmnik dla ptaków. Jak to zrobił?

Wspaniały artysta, Stworek Potworek zaprosił wszystkie dzieci do swojej rysunkowej pracowni. Tym razem wziął na warsztat karmnik. Tworzenie rysunku rozpoczął od narysowania płaskiego prostokąta. następnie narysował 4 grube kreski i palik. Ostatnim elementem tego rysunku był ptaszek. Jak to zrobił? Zapraszamy do wysłuchania załączonej audycji. Pomocna w tej lekcji rysunku będzie także animacja. Zobacz jak wykonać ten rysunek krok po kroku.

Posłuchaj
02:16 27.01. Stworek.mp3 Jak narysować karmnik? (Stworek Potworek/Polskie Radio Dzieciom)_27.01.2021.

 

Audycja: Stworek Potworek
Prowadzi: Wojciech Słupiński
Data emisji: 27.11.2021.
Godzina: 11.45.

"Stworek Potworek" to cykliczna audycja edukacyjna emitowana w każdą środę około 11.45 w Polskim Radiu Dzieciom. Można jej słuchać w ramach "Co w smoku piszczy".

**

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców.
Cotygodniowo Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.
Od godziny 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

 

jo

Zobacz więcej na temat: zdolności grafika
Zobacz więcej na temat: zdolności dzieci czas wolny
Zobacz także

Czytaj także

Jak tuż za blokiem znaleźć dzikie ostępy – mikro wyprawy

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2020 09:00
Brak czasu, pieniędzy i pomysłu. To główne wymówki przed zorganizowaniem rodzinnej wyprawy. Okazuje się, że fascynujące miejsca można znaleźć tuż za blokiem. By je poznać nie trzeba ani pieniędzy, ani wiele czasu. Oto kilka wskazówek ja je odkryć.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Detektyw na tropie wakacyjnych przygód

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2018 10:00
Detektyw Śladek postanowił wybrać się na wymarzony urlop nad morzem. Aby móc to zrobić musiał najpierw nauczyć Kaczkę Siłaczkę mówić ludzkim głosem. Kaczka miała zastąpił Maurycego w jego licznych obowiązkach na czas nieobecności. Czy Siłaczka, która do tej pory mówiła jedynie kaczym językiem, nauczyła się w ciągu dwóch godzin mówić ludzkim głosem?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Światowy Dzień Majsterkowicza

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2020 15:00
Z okazji Dnia Majsterkowicza w audycji "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" o godz. 18.00, porozmawiamy o tym czy dzieci mogą majsterkować, czym jest majsterkowanie oraz co ma wspólnego ze stolarka. gość: Tomasz Skórniewski z FabLab Wbijaj - miejskiej stolarni przy Starej 4, która jest jedną z wielu inicjatyw Centrum Wspierania Rodzin "Rodzinna Warszawa".
rozwiń zwiń