X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Konkurs Polskiego Radia Dzieciom „Uwolnij marzenia”

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2015 09:00
Wszyscy mamy marzenia – duże i małe, możliwe do spełnienia i te całkiem nierealne, które nagle mogą okazać się rzeczywistością. Nie rezygnujmy z nich, bo to właśnie marzenia są pokarmem dla naszych serc, dusz i umysłów.
Konkurs Polskiego Radia Dzieciom Uwolnij marzenia
Foto: materiały własne

Latawcowy konkurs, przygotowany przez rozgłośnię Polskiego Radia Dzieciom ma na celu uświadomienie naszym i małym, i dużym słuchaczom, że czasami wystarczy niewiele, by marzenia były w zasięgu ręki. Pomóżmy więc uwolnić dziecięce marzenia. Niech szybują pod obłoki razem z naszymi latawcami. Być może zaczną się spełniać. Przecież cuda zdarzają się często – tylko nie zawsze udaje się nam je dostrzec…

Zasady konkursu:

Począwszy od 7 września, każdego dnia do wygrania jeden latawiec Polskiego Radia Dzieciom. O konkursie będziemy przypominać we wszystkich audycjach, więc każdy słuchacz ma szansę na wygraną.

Forma konkursu:

Nasze latawce mają niezwykłą moc – pomagają uwolnić nawet te najbardziej niezwykłe marzenia. Jak się do tego przygotować? Wystarczy, abyście stworzyli pracę plastyczną, przedstawiającą swoje marzenia i poprosili  rodziców o krótki jej opis. Skan rysunku lub malunku oraz jego opis należy wysłać do naszej rozgłośni na adres: dzieci@polskieradio.pl. Być może właśnie Wasza praca zostanie wybrana i wygracie wspaniały latawiec. A on, szybując po niebie, pomoże uwolnić Wasze marzenia…! Co zatem zrobić, by marzenie było już bardzo blisko? Zapraszamy do codziennego słuchania audycji Polskiego Radia Dzieciom!

Zobacz więcej na temat: dzieci POLSKIE RADIO DZIECIOM
Zobacz także