X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Polskie Radio Dzieciom w CH Arkadia

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2015 16:00
Już w najbliższy weekend warszawska edycja eventu poświęconego cyfryzacji radia. W programie mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, m.in. zabawy, konkursy, warsztaty radiowe i kreatywne, występy postaci znanych z anteny. Serdecznie zapraszamy!
Polskie Radio Dzieciom w CH Arkadia
Foto: pixabay.com/domena publiczna

W ramach kampanii promującej cyfrowy system nadawania audycji DAB+, Polskie Radio zorganizowało wyjątkowy event poświęcony cyfryzacji radia. W ramach akcji w październiku i listopadzie w czterech wybranych galeriach handlowych  - w Szczecinie (CH Kaskada), Katowicach (CH Silesia), Warszawie (CH Arkadia) i Wrocławiu (Sky Tower) organizowane są specjalne showroomy. Każdy, kto w wybrane weekendy odwiedzi strefę Polskiego Radia, będzie mógł uzyskać informacje dotyczące zalet cyfryzacji oraz przetestować możliwości radiowych odbiorników cyfrowych.

14 i 15 listopada zapraszamy do Arkadii w Warszawie.

Podczas warszawskiej edycji akcji przewidziane są dodatkowe atrakcje dla najmłodszych. W wydarzeniu wezmą udział dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom. Wszystkie dzieci przebywające w tym czasie w Arkadii będą miały niepowtarzalną okazję do spotkania z ulubionymi postaciami znanymi z anteny. Biorąc udział w specjalnie przygotowanych konkursach dla dzieci i ich rodziców, będzie można wygrać cyfrowe odbiorniki radiowe DAB+

Program wydarzenia:

SOBOTA (13:00-19:00)

13:00-14:00 Zagadki o tematyce bajkowej. Konkursy zręcznościowe dla najmłodszych. Zaprasza Wojciech Słupiński.

14:00-16:00 Konkursy edukacyjne o tematyce podróżniczo-muzycznej, warsztaty językowe „Słowniczek podróżnika”, wspólne śpiewanie w sześciu językach – warsztaty wokalne. Zapraszają Magdalena i Sergiusz Pinkwartowie (autorzy programu podróżniczego „Dziecko w drodze”).

16:00-16:30 ”Dzień kreatywnego miśka polarnego” – interaktywna bajka, w której słowa zastępują kolory. Zaprasza Ewa Gorzelak (autorka programu „Jak to działa”).

16:30 – 17:00 Monika i Kulfon show

17:00-18:00 Sowa Mądra Głowa - codziennie w wieczornym programie „Pogaduchy do poduchy” odpowiada na pytania Słuchaczy dotyczące najczęściej przyrody i nauki. Tym razem role się odmienią i to Sowa Mądra Głowa będzie zadawać dzieciom zagadki przyrodnicze.

OD 15:00 DO 19:00 (poza sceną) dzieci będą mogły poczuć klimat studyjnej sesji nagraniowej.

Do wyboru przygotujemy kilka najbardziej rozpoznawalnych piosenek w wersji oryginalnej oraz bez wokalu (acapella). Każdy będzie miał okazję nagrać swoją wersję wybranego utworu samemu lub z opiekunem. Gotowe dzieła będziemy nagrywać na płyty w ramach pamiątki.

NIEDZIELA (13:00-17:30)

13:00 Zabawy z wyobraźnią. Magda Glapińska zabierze Słuchaczy w podróż do królestwa małych przedmiotów. W trakcie interaktywnej zabawy dzieci wezmą udział w konkursie na królową i króla. Będą mieli okazję rozwiązać kilka problemów w królestwie i poznać obyczaje i zabawy dworzan.

14:00 – 15:00 Rodzinne bicie rekordu (konkurencje sportowe). Zaprasza Zbigniew Kozłowski (autor programu „Rodzinny WF”).

15:00 – 16:00 Kalambury – o tematyce bajkowej. Zaprasza Karina Kunkiewicz (autorka programu „Co z tą bajką”).

16:00 – 16:30 Kulfon i Monika show

16:45 – 17:30 – dr Witaminka + Oreganki

dr Witaminka wraz z zespołem Oreganki będą zachęcać dzieci i ich rodziców do zdrowego stylu życia. Oreganki zaśpiewają piosenki ze swojej płyty "dr Witaminka", m.in o tym, jak cenne są dla nas warzywa i owoce, chleb razowy i dlaczego warto pić wodę. W programie dużo zabawy i konkursy dla najmłodszych Słuchaczy.

Poza sceną przez całe 2 dni odbywać się będą warsztaty dziennikarskie oraz kreatywne.

Partnerami akcji są producenci i dystrybutorzy cyfrowych odbiorników radiowych: Philips, Pionieer, Onkyo, Technisat, Lenco, Sangean.

Zobacz także