X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Terapia poprzez słuchanie

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2016 11:30
Nikt nie lubi przebywać w szpitalu. Szczególnie dzieci, których energia jest tam wówczas skutecznie hamowana. Polskie Radio Dzieciom zorganizowało więc wyjątkową akcję - terapię poprzez słuchanie.
Terapia poprzez słuchanie
Foto: Adam Koniecki

W czwartek, 4 lutego 2016, w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” przy Al. Dzieci Polskich 20 w Warszawie, odbyło się pierwsze z cyklu spotkań, podczas których osoby znane z naszej anteny, będą czytać dzieciom książki.

Tym razem oddziały szpitalne odwiedzili Sergiusz Pinkwart, prowadzący audycję „Dziecko w drodze”, Marta Powałowska – autorka programów „Pamiętnik Przedszkolaka”, „Spotkania z Matką Wróżką Chrzestną”, „Dawno, dawno temu” oraz Julia Rozbiecka – reporterka Polskiego Radia Dzieciom.

Mali pacjenci Centrum Zdrowia Dziecka doskonale się z nami bawili. Wszystkie dzieci z zaciekawieniem słuchały bajek, a potem zasypywały gości pytaniami o ich pracę i ulubione bajki. Spotkanie pozwoliło im choć na chwilę zapomnieć o chorobie i szpitalnej codzienności.

fot. Adam Koniecki
Zobacz także