X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

V Warszawski Festiwal Teatrów Przedszkolnych „Ogrzać Zimę”

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2016 13:00
Niepubliczne Przedszkole Artystyczne Nr 113 Akademia Sztuk Dziecięcych w Warszawie zaprasza na V edycję Warszawskiego Festiwalu Teatrów Przedszkolnych „Ogrzać Zimę”.
V Warszawski Festiwal Teatrów Przedszkolnych Ogrzać Zimę

W organizowanych przez Akademię Sztuk Dziecięcych spotkaniach teatralnych zaprezentuje się 6 zespołów. W repertuarze dziecięcym w tym roku znajdą się bajki takie jak "Czerwony Kapturek", "Musical Koty" czy "Księga Dżungli" w wykonaniu gospodarzy Festiwalu. Jak co roku niespodziankę dla uczestników przygotowali również Rodzice z Akademii Sztuk Dziecięcych. Umilą dzieciom oczekiwanie na werdykt Jury prezentując spektakl "Mały Samotny Król".

Festiwal rozpocznie się w środę 9 marca 2016 o godz. 9.00, a ok. 14.00 organizatorzy planują nagrodzić wszystkich uczestników, wspaniałymi nagrodami.

Na tę eksplozję dziecięcych temperamentów zapraszamy do PROMU Kultury Saska Kępa, ul. Brukselska 23 /wstęp wolny/.

Dzieci oceniać będzie bardzo profesjonalne Jury - aktorzy, pedagodzy teatru, literaturoznawcy i przyjaciele dzieci. Wśród nich m.in. Marta Powałowska, Roma Gąsiorowska, Kasia Tarkowska, Albert Osik, Michał Lewandowski.

Impreza, której pomysłodawcą i głównym organizatorem jest Akademia Sztuk Dziecięcych, jest pierwszą tego typu imprezą organizowaną dla przedszkolaków z Warszawy i okolic. Świadczy o tym choćby fakt, że Zimę Ogrzewamy od 2011 roku. Organizatorzy i uczestnicy stwarzają rodzinną atmosferę, dzięki czemu występ dla dzieci staje się fantastyczną przygodą.

"Hej, hej, hej, nasz Festiwal jest OKEJ!" - tak krzyczą mali - wielcy aktorzy, podczas każdej edycji i tak będzie i w tym roku! Takiej imprezy nie można odpuścić!!!

Zobacz także