X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Polskie Radio małym pacjentom

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2016 10:00
14 kwietnia miało miejsce kolejne spotkanie z małymi pacjentami w ramach akcji Polskie Radio Dzieciom w Centrum Zdrowia Dziecka "terapia przez słuchanie".
Audio
  • Barbara Idzikowska - wicedyrektor Zespołu Szkół w Centrum Zdrowia Dziecka - o akcji Polskiego Radia/IAR
  • Joanna Ficińska z Jedynki Dzieciom ma nadzieję, że czytanie oderwie dzieci na jakiś czas od szpitalnego rytmu/IAR
Polskie Radio małym pacjentom
Foto: Adam Koniecki

Tym razem szpital odwiedziły: dziennikarka Jedynki Dzieciom Joanna Ficińska oraz Julia Rozbiecka - reporterka Polskiego Radia Dzieciom.

Barbara Idzikowska - wicedyrektor Zespołu Szkół w Centrum Zdrowia Dziecka mówi, że mali pacjenci chętnie słuchają radia. To umila im trudny czas choroby i pobytu w szpitalu.

W grudniu ubiegłego roku Polskie Radio razem z firmą Technisat przekazało oddziałom szpitalnym w Centrum Zdrowia Dziecka ponad 100 cyfrowych radioodbiorników. Dzięki temu, mali pacjenci mogą słuchać Polskiego Radia Dzieciom - specjalnej anteny poświęconej najmłodszym i ich rodzicom.

Oprócz czytania bajek, dziennikarze opowiadali małym pacjentom także o pracy radiowca.

Dzieci mówiły, że znają głosy dziennikarzy z Polskiego Radia. Spotkania z dziennikarzami będą kontynuowane. W planach jest również nagranie reportażu, którego będzie można posłuchać na antenie radiowej Jedynki.

IAR/iż

fot. Adam Koniecki, Marek Rogowski
Zobacz także