X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Wyjątkowe życzenia dla wyjątkowych Dziadków

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2018 12:30
Babcia to ciepły uśmiech o poranku, wełniany sweter kiedy wieje wiatr i słodkie ciasto na każdą okazję… Dziadek to nauka jazdy na rowerze, warsztat pachnący żywicą i skarbnica ciekawych historii… A jacy są Wasi Dziadkowie? 21 i 22 stycznia obchodzimy Ich święto. Czy macie już pomysł, jak w tym roku podziękować swojej kochanej Babci i kochanemu Dziadkowi za to, że są? Polskie Radio Dzieciom proponuje Wam pomoc w przygotowaniu wyjątkowej niespodzianki.
Zbliża się Dzień Babci i Dzień Dziadka
Zbliża się Dzień Babci i Dzień DziadkaFoto: PRD

Jeśli chcecie w nietuzinkowy sposób wyrazić swą miłość, nagrajcie, napiszcie lub narysujcie, za co kochacie swoje Babcie i Dziadków. Co sprawia, że są tak wyjątkowi? Jak spędzacie z nimi wolny czas i czego chcielibyście im życzyć najbardziej?

Na życzenia czekamy do 18 stycznia (czwartek). Poproście swoich rodziców lub starsze rodzeństwo o pomoc w zrealizowaniu tego pomysłu i przesłanie go na adres: dzieci@polskieradio.pl. Nadesłane życzenia usłyszycie w Polskim Radiu Dzieciom już niebawem, w dniu Święta Babci i Dziadka.

 

 

Zobacz także