X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Dobrze jemy na warszawskich Bielanach

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2018 13:30
Jeśli chcecie żyć zdrowo, trzeba się odpowiednio odżywiać i wiedzieć, co powinno się wrzucić do garnka lub na kanapkę. Teraz usłyszeli to uczniowie Szkoły Podstawowej nr 289.
Plakat
PlakatFoto: materiały organizatora
Gdy się śmiejemy, w ciele pojawiają się podobne zmiany jak podczas wysiłku fizycznego – serce bije szybciej, poprawia się ukrwienie ciała, zwłaszcza mięśni klatki piersiowej i twarzy, człowiek głębiej oddycha, co wpływa na lepsze dotlenienie mózgu i całego organizmu

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/medycyna-niekonwencjonalna/Smiech-jest-zdrowy-dotlenia-relaksuje-usuwa-stres-i-redukuje-bol_37492.htmlWieża Eiifla,

Fundacja Szkoła na Widelcu dąży do tego, aby edukacja żywieniowo-kulinarna była obecna w szkole i przedszkolu, stąd pomysł na program Dobrzejemy ze Szkołą na Widelcu, który wspiera także Polskie Radio Dzieciom.

5 stycznia organizatorzy tej akcji odwiedzili Szkołę Podstawową nr 289 im. Henryka Sienkiewicza na Bielanach. W jednej z lekcji realizowanej w ramach programu uczestniczyła nasza reporterka - Julia Rozbiecka. Posłuchajcie, co ciekawego działo się warsztatach żywieniowych Szkoły na Widelcu:
Posłuchaj
02:16 warsztaty skzoły na widelcu (online-audio-converter.com).mp3 Warsztaty w Szkole Podstawowej nr 289 im. Henryka Sienkiewicza na Bielanach
 

Pierwsza edycja programu Dobrzejemy ze Szkołą na Widelcu trwa od 1 września 2017 do 30 czerwca 2018 roku. Więcej o projekcie na stronie "Dobrzejemy ze Szkołą na Widelcu" 


Zobacz więcej na temat: POLSKIE RADIO DZIECIOM
Zobacz także