X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Gwiazdkopisanie" - dziękujemy za wszystkie nadesłane prace!

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2019 06:55
Przepiękne listy, kartki z pamiętnika, wiersze i opowiadania spłynęły do Redakcji Polskiego Radia Dzieciom by wziąć udział w konkursie literackim dla rodzin "Gwiazdkopisanie". Na prace czekaliśmy do niedzieli. Czas teraz na obrady jury. Ogłoszenie wyników w niedzielę 15 grudnia w audycji "Kulturoteka".
Na prace literackie czekamy do 8-go grudnia
Na prace literackie czekamy do 8-go grudniaFoto: Polskie Radio

Konkurs "Gwiazdkopisanie" ogłoszony został po to, by już w listopadzie, gdy do świąt jeszcze daleko, przywołać świąteczne wspomnienia. Radosne kolędowanie, zapach cynamonu i pomarańczy lub wymarzony prezent pod choinką. Aby wziąć udział w konkursie wystarczyło z pomocą najbliższych, zebrać świąteczne opowieści i przelać je na papier. Laureatów poznamy 15 grudnia między 17.00 - 18.00.

Na autorów najciekawszych historii czekają cenne, rodzinne nagrody: konsole do gier, radioodbiorniki cyfrowe i zestawy gier planszowych.
Prace wyróżnione w konkursie "Gwiazdkopisanie" będzie można przeczytać w książce elektronicznej na stronie www.gwiazdkopisanie.polskieradio.pl już w najbliższe święta i usłyszeć w wybranych audycjach Polskiego Radia Dzieciom.

Praca konkursowa mogła być napisana w dowolnej formie literackiej: poetyckiej, prozatorskiej lub komiksowej. Może to być: opowiadanie, list, kartka z pamiętnika lub wiersz.

Świąteczne prace oceniają: Justyna Bednarek i Grzegorz Kasdepke – popularni autorzy książek dla dzieci i młodzieży oraz Martyna Chuderska – dziennikarka Polskiego Radia Dzieciom.

Do udziału w konkursie zapraszała Martyna Chuderska

Prace w postaci maszynopisu, wydruku komputerowego lub też czytelnego rękopisu należało wysłać pocztą tradycyjną na adres: Polskie Radio Dzieciom, al. Niepodległości 77/85 00-977 Warszawa oraz pocztą elektroniczną, w wersji edytowalnej na adres e-mail: gwiazdkopisanie@polskieradio.pl. Szczegóły znajdują się w regulaminie.

Termin nadsyłania prac minął 8 grudnia!!
Zobacz serwis specjalny konkursu www.gwiazdkopisanie.polskieradio.pl

Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu. Zwycięzcy konkursu ogłoszeni zostaną w niedzielę 15 grudnia w audycji "Kulturoteka" na antenie Polskiego Radia Dzieciom (godz. 17.00-18.00), na stronie polskieradiodzieciom.pl i w mediach społecznościowych pod adresem: facebook.com/radiodzieciom.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu "Gwiazdkopisanie" !!

Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego oraz honorowym patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Materiały do pobrania - plakat

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak piękne wspomnienia świąteczne! 

jo


 


Zobacz także

Czytaj także

Poznaj nową stronę Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2019 10:00
Bajki, animacje, słuchowiska i audycje publicystyczne znalazły swoje nowe miejsce na stronie Polskiego Radia Dzieciom. Od ponad czterech lat, ta całodobowa stacja radiowa, nadaje audycje dla dzieci i dla dorosłych, a od kilku dni odszukanie ich jest bardziej intuicyjne.
rozwiń zwiń