X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Laurka dla Polskiego Radia Dzieciom". Zobacz galerię

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2020 18:00
Publikujemy prace, które spłynęły do redakcji Polskiego Radia Dzieciom w związku z konkursem "Laurka dla Polskiego Radia Dzieciom". Stacja świętowała swoje 5. urodziny a konkurs ten był jedną z atrakcji tego wydarzenia. Dziękujemy za wszystkie wspaniałe prace dzieci.
Konkurs Laurka dla Polskiego Radia Dzieciom 2-5 kwietnia 2020 r.
Konkurs "Laurka dla Polskiego Radia Dzieciom" 2-5 kwietnia 2020 r.Foto: Polskie Radio

Wystarczyło wziąć ulubione pomoce plastyczne i stworzyć własnoręcznie wykonaną Laurkę dla Polskiego Radia Dzieciom. Technika wykonania pracy była dowolna.

Wszystkie laurki, które dotarły pocztą elektroniczną do redakcji Polskiego Radia Dzieciom na adres dzieci@polskieradio.pl, publikujemy na stronie www.polskieradiodzieciom.pl w specjalnie przygotowanej galerii oraz na profilu w mediach społecznościowych.

Nagrodą w konkursie jest dwupłytowy album "Głosem Dziecka", który otrzymają  wszyscy uczestnicy konkursu "Laurka dla Polskiego Radia Dzieciom".

Czekamy na zgłoszenia w II Konkursie Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom
Konkurs Talentów 2020_1200.jpg
Konkurs skierowany jest do dzieci, które nie ukończyły 13. roku życia, marzą o nagraniu płyty w profesjonalnym studiu i występie przed publicznością. Zadanie konkursowe polega na zaśpiewaniu dowolnego utworu muzycznego lub wyrecytowaniu wiersza.

Na płycie znajdują się piosenki i wiersze w wykonaniu laureatów I Konkursu Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom. Płyta wydana nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia, swoją premierę będzie miała wiosną br. 

Szczegóły konkursu znajdują się w >>> REGULAMINIE <<<

5 kwietnia zakończyliśmy etap przyjmowania prac konkursowych.

Jednocześnie przypominamy, że 3 kwietnia ogłosiliśmy II Konkurs Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom. Inicjatywa  skierowana jest do dzieci, które nie ukończyły 13. roku życia, marzą o nagraniu płyty w profesjonalnym studiu i występie przed publicznością. Zadanie konkursowe polega na zaśpiewaniu dowolnego utworu muzycznego lub wyrecytowaniu wiersza.Wszelkie informacje znaleźć można w specjalnym serwisie konkurstalentow.polskieradio.pl

Polskie Radio Dzieciom to jedyne radio w Polsce, które przez całą dobę nadaje audycje skierowane do dzieci i ich rodziców. Można go słuchać przez odbiorniki cyfrowe DAB+, Internet oraz darmową aplikację na smartfony. Wybrane audycje dla dzieci i rodziców, od 1 stycznia słuchać można także na platformie Polskiego Radia podcasty.poskieradio.pl.

Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ Polskie Radio Dzieciom nie emituje żadnych reklam!

Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom poprzez media społecznościowe angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy poprzez udział w licznych konkursach, zagadkach i pytaniach udostępnianych w formie kolorowych grafik. Dostępna w internecie szczegółowa ramówka pozwoli rodzicom na dokładne zaplanowanie dnia razem z Polskim Radiem Dzieciom!


jo


Zobacz także

Czytaj także

102 propozycje na czas wolny w 4 ścianach

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2020 06:00
Kiedy przychodzi taki moment dla dzieci i rodziców, że szkoły i częściowo przedszkola są zamknięte, warto pamiętać, że cyfrowe Polskie Radio Dzieciom nadaje w ciągu tygodnia ponad 100 premierowych audycji specjalnie dla dzieci.
rozwiń zwiń

Czytaj także

5. urodziny Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2020 17:13
Polskie Radio Dzieciom ma już 5 lat! Z okazji 5. urodzin cyfrowa i całodobowa stacja dla dzieci i rodziców świętować będzie 5 dni. 1 kwietnia w urodzinowym programie nie zabrakło konkursów z nagrodami. Przed nami koncerty, kolejne konkursy i oczywiście prezenty. Słuchacze mogą wziąć aktywny udział w przygotowanych atrakcjach telefonicznie lub za pośrednictwem mediów społecznościowych. W ten sposób stacja przyłącza się do akcji #zostańwdomu i zachęca do słuchania audycji przez darmową aplikację mobilną, internet i odbiorniki DAB+.
rozwiń zwiń