X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Znamy zwycięzcę konkursu "O czym one mówią"

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2021 10:30
Gminne Przedszkole im. ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie jest zwycięską placówką w konkursie "O  one mówią?" Gratulujemy! Wystarczyło posłuchać o czym mówią dzieci, narysować odpowiedź i wysłać ją do redakcji. Nagrodą w konkursie jest radioodbiornik DAB+!
Cyfrowe radio DAB +. Nagroda w konkursie O czym one mówią
Cyfrowe radio DAB +. Nagroda w konkursie "O czym one mówią"Foto: PR

Konkurs "O czym one mówią" skierowany jest do placówek oświatowych, szkół i przedszkoli, zarówno tych należących do grona Placówek Ambasadorskich Radia Dzieciom jak i tych, które jeszcze do nich nie należą. Jak to możliwe? Wystarczy wysłać prośbę o przyjęcie do grona Placówek Ambasadorskich na adres e-mail: ambasadorzy@polskieradio.pl. 

Posłuchaj
03:23 24.05.21 rozmowa z Gminnym Przedszkolemim. ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie.mp3 Rozmowa z przedszkolakami z Gminnego Przedszkola im. ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie

 

W tym tygodniu prawidłowej odpowiedzi na zagadkę udzieliły dzieci z Gminnego Przedszkola im. ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie. Gratulujemy serdecznie!

Posłuchaj
00:56 [i] 2405 - OCOM - 01 - odpoweidz.mp3 JAK BRZMI ODPOWIEDŹ NA ZAGADKĘ KONKURSOWĄ?_24.05.2021.
 

W każdy poniedziałek o 9.10 na antenie Polskiego Radia Dzieciom ogłaszamy zagadkę. Wystarczy odpowiedzieć  na nią prawidłowo wysyłając odpowiedź w postaci pracy plastycznej. Czas na odpowiedź mija w każdy piątek o 10.00. Każda placówka, która weźmie udział w konkursie ma szansę na wygranie radioodbiornika cyfrowego DAB+. Szczegóły konkursu "O czym one mówią": 

  1. W każdy poniedziałek na antenie Polskiego Radia Dzieciom, tuż po godzinie 9.00 emitujemy dźwiękowe pytanie konkursowe.
  2. Zdaniem młodych uczestników jest udzielenie odpowiedzi w formie ilustracji - rysunku. Technika wykonania pracy jest dowolna.
  3. Zadaniem Placówki Ambasadorskiej jest wykonanie zdjęć ilustracji i wysłanie ich na adres e-mail: oczymonemowia@polskieradio.pl. (Sugerujemy wysłanie 1 wiadomości zawierającej wszystkie prace konkursowe z danej Placówki Ambasadorskiej). Należy także załączyć zgodę na udział dzieci w konkursie (gotowe do wysłania oświadczenie jest w załączniku nr 1 do Regulaminu Konkursu).
  4. Konkurs ogłaszany będzie cyklicznie, w każdy poniedziałek, zaś czas na wysłanie prac konkursowych minie w piątek tego samego tygodnia do godziny 10.00.
  5. Rozwiązanie każdego, cotygodniowego konkursu odbywa się w każdy poniedziałek tuż, przed ogłoszeniem kolejnego. Prace laureatów będą opublikowane w formie galerii na stronie www.polskieradiodzieciom.pl.

 

 >>> ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM KONKURSU<<<

>>>POBIERZ OŚWIADCZENIE<<< 

Więcej informacji znaleźć można na stronie "O czym one mówią"

Organizatorem konkursu jest Polskie Radio Dzieciom. 

---> SŁUCHAJ POLSKIEGO RADIA DZIECIOM <---

Materiały dźwiękowe użyte w konkursie "O czym one mówią" zostały opracowane przez Marzenę Bereściuk Odili-obi.

Polskie Radio Dzieciom każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik. Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam!

Dostępna Internecie szczegółowa ramówka pozwoli rodzicom na dokładne zaplanowanie dnia razem z Polskim Radiem Dzieciom! 

Zobacz więcej na temat: O czym one mówią
Zobacz także

Czytaj także

Kto wygrał radioodbiornik DAB+?

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2021 09:05
Znamy zwycięzcę cyklicznej zabawy "O czym one mówią". Jest nim Przedszkole nr 94 "Kraina Słonecznych Marzeń" w Warszawie Wystarczyło posłuchać o czym mówią dzieci, narysować odpowiedź i wysłać ją do redakcji. Placówka ta otrzymuje radioodbiornik DAB+!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rozwiązanie zagadki "O czym one mówią"

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2021 11:00
Katolickie przedszkole św. Antoniego w Węgrowie jest zwycięzcą cotygodniowego konkursu "O czym one mówią?". Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej - odpowiedzi na zagadkę dźwiękową. Prawidłowej odpowiedzi udzieliły w tym tygodniu dzieci z katolickiego przedszkola w Węgrowie. Nagrodą w konkursie jest radioodbiorniki DAB+! Nasza zabawa wciąż trwa. 
rozwiń zwiń