X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ekumenia

Ekumeniczna Droga Krzyżowa

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2019 06:01
Już po raz czwarty odbyła się Ekumeniczna Droga Krzyżowa na granicy polsko-niemieckiej. Rozpoczęła się we Frankfurcie, a zakończyła w Słubicach.
Audio

Rozważania przygotowali studenci z Katolickiego Centrum Studenckiego. Byli wśród nich nie tylko Polacy, ale też Niemcy i Ukraińcy. – Chcemy nadać temu nabożeństwu wymiar ekumeniczny, dlatego zapraszamy do udziału i prowadzenia rozważań wiele wspólnot chrześcijańskich ze Słubic i z Frankfurtu – wyjaśnił ks. Rafał Mocny z Katolickiego Centrum Studenckiego.

Droga Krzyżowa rozpoczęła się w kościele Pokoju we Frankfurcie, a zakończyła w kościele Ducha Świętego w Słubicach. – Jedną z wyjątkowych chwil było niesienie krzyża przez most graniczny. To zawsze jest świadectwo tego, co nas łączy: most i krzyż – wyjaśnia ks. Mocny. Tegoroczne rozważania skoncentrowały się wokół słów zaczerpniętych z Ewangelii wg św. Mateusza: „Twoja mowa cię zdradza - przeciwko mowie nienawiści”. 

Ekumeniczną Drogę Krzyżową organizuje Katolickie Centrum Studenckie ze Słubic we współpracy z Radą Ekumeniczną we Frankfurcie.

Zobacz więcej na temat: wiara