Section01 - menu
Section08 - artykułowa

Natalia Nykiel odkrywa drugi singiel z płyty „Lupus Electro”

Radio Rytm
Elwira Kaganowicz 27.11.2014

"Bądź duży" to kolejny singiel promujący debiutancki album utalentowanej wokalistki.

Natalia
Natalia Nykiel/ fot. mat. promocyjne

Pojawienie się na rynku albumu Natalii Nykiel (premiera 23 września 2014) zostało zauważone przez wszystkie opiniotwórcze media muzyczne w kraju. Zaskakująca dojrzałość debiutantki, muzyczna świadomość oraz odwaga w wytyczaniu nowych ścieżek na gruncie rodzimego electropopu, sprawiły, że płyta została okrzyknięta przez dziennikarzy najbardziej intrygującym i wyczekiwanym debiutem tego roku.
Artystka ogłosiła, że drugim po „Wilku” singlem z albumu „Lupus Electro” będzie utwór „Bądź duży”. Muzykę do utworu skomponował wspólnie z Natalią producent płyty Fox (Michał Król). Słowa napisał Budyń (Jacek Szymkiewicz) - lider zespołu Pogodno.
„Bądź duży” to krzyk dziewczyny, która zdaje sobie sprawę, że zasługuje na więcej niż to, co oferuje jej codzienność, jak mówi Natalia: „To nie do końca piosenka o dorastaniu. To raczej utwór mówiący o potrzebie niepewności i niewiadomej w życiu, która determinuje nas do podejmowania ryzykownych decyzji”.

 

Zafascynowana elektronicznymi brzmieniami wokalistka zdaje się udowadniać, że jej wilcze serce wciąż potrzebuje nowych wyzwań. Pytana o momenty, w których jej serce bije najmocniej odpowiada krótko: „To nie bicie. To beat”.

Zobacz też wywiad z Natalią Nykiel.

  • Zobacz więcej na temat: