X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nauka

2016 rokiem nowości w Centrum Nauki Kopernik

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2015 14:19
- Zamknęliśmy na krótki czas dość duży fragment stałej wystawy i w tej chwili go przerabiamy - mówi w radiowej Jedynce Robert Firmhofer, dyrektor Centrum Nauki Kopernik.
Audio
  • Robert Firmhofer o nowościach w Centrum Nauki Kopernik w 2016 roku (Cztery pory roku/Jedynka)
- Tworząc Centrum Nauki Kopernik kierowaliśmy się w dużym stopniu intuicją opartą na pewnym doświadczeniu i analizie - mówi Robert Firmhofer
- Tworząc Centrum Nauki Kopernik kierowaliśmy się w dużym stopniu intuicją opartą na pewnym doświadczeniu i analizie - mówi Robert FirmhoferFoto: Kuba Bożanowski/flickr/CC

Kilkadziesiąt nowych eksponatów zostanie udostępnionych zwiedzającym już w marcu 2016 roku. - Nigdzie w Polsce jeszcze takich nie ma, podobne można spotkać raptem w kilku miejscach na świecie. To najwyższej jakości eksponaty, które potrafią zatrzymać przy sobie oglądającego nawet przez 15-20 minut - podkreśla gość "Czterech pór roku".

Jak zdradza Robert Firmhofer, to zaledwie część modernizacji ekspozycji bijącego rekordy popularności warszawskiego Centrum Nauki Kopernik...

Czytaj także
piknik firmhofer 663.jpg
"Piknik Naukowy ma charakter formacyjny, pomaga planować edukację"

Planując wizytę w CNK warto też pomyśleć o przystąpieniu do programu "Klub Kopernika". - Wzorowaliśmy się trochę na modelu amerykańskim, gdzie będąc członkiem jakiejś społeczności uzyskuje się pewne przywileje. My proponujemy np. przedpremierowy udział w wystawach czy zniżki do Planetarium - tłumaczy dyrektor instytucji.

Robert Firmhofer mówi też w audycji, dlaczego pokazy w Centrum Nauki Kopernik dobrze służą edukacji i jakie zmiany czekają strefę dla dorosłych.

***

Tytuł audycji: Cztery pory roku

Prowadzi: Małgorzata Raducha

Gość: Robert Firmhofer (dyrektor Centrum Nauki Kopernik)

Data emisji: 29.12.2015

Godzina emisji: 9.19

pg/tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Szef Centrum Nauki Kopernik: udało nam się zbudować osobistą relację z publicznością

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2014 15:47
- To bardzo trudne zważywszy, że rocznie mamy ponad milion zwiedzających. My jednak myślimy o poszczególnych osobach, a nie o masach - mówi Robert Firmhofer.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nauczycielu, nie bój się eksperymentować!

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2015 15:08
- Polscy uczniowie nie najlepiej radzą sobie z zadaniami problemowymi, z odnalezieniem się w sytuacjach nowych i takich, które nie dają jednoznacznych odpowiedzi - podkreśla Anna Dziama z Centrum Nauki Kopernik.
rozwiń zwiń