X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nauka

Toruń centrum innowacji

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2010 09:00
W zabytkowym gmachu toruńskich młynów zbożowych powstanie Centrum Nowoczesności i Inkubator Technologiczny.
Audio

Ponad 33 mln zł z funduszy UE przekazano w czwartek władzom Torunia na budowę Centrum Nowoczesności i Inkubator Technologiczny. Obie inwestycje powstaną w zabytkowym gmachu toruńskich młynów zbożowych.

- Ponad 33 mln zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego pozwoli na ożywienie, nieużytkowanych od wielu lat, budynków Młynów Toruńskich. Gratuluję Toruniowi odwagi sięgania po środki z RPO i rozmachu w realizacji unijnych projektów - powiedział Piotr Całbecki, marszałek województwa kujawsko-pomorskiego.

Planowane Centrum Nowoczesności będzie rodzajem muzeum techniki.

"Zwykle tego typu placówki kojarzą się ze zbiorem eksponatów, które można oglądać, ale nie wolno ich dotykać. Tymczasem odwiedzający Centrum będą zachęcani, by nie tylko oglądali, ale dotykali, wprawiali w ruch, sprawdzali jak działają prezentowane urządzenia" - podkreślił Waldemar Pankowski z Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu.

Na ten cel, kosztem 32 mln zł, z czego dofinansowanie z RPO to 21 mln zł, zaadaptowane zostaną budynki dawnych silosów zbożowych i młyna żytniego.

Celem drugiego projektu jest zwiększenie konkurencyjność regionu poprzez stworzenie warunków do powstawania i rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw informatycznych. Toruński Inkubator Technologiczny kosztować będzie 16,8 mln zł, a dofinansowanie z RPO wynosi 12,6 mln zł.

Za te pieniądze wyremontowane zostaną i zaadaptowane na potrzeby Inkubatora dwa budynki poprzemysłowe wchodzące w skład kompleksu Młynów Toruńskich. - Są to przedsięwzięcia, które służyć będą rozwojowi całego regionu - zapewnił w czwartek Michał Zaleski, prezydent Torunia.

tk, PAP

Zobacz więcej na temat: pieniądze Toruń
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wykładowcy toruńskiej uczelni bronią jej dobrego imienia

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2008 09:12
Są działania skomasowane medialne i polityczne pozbawiające środków uczelnię, zarazem kreowana jest wizja, że szkoła jest przestępczą w pewnym sensie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Białystok zbuduje technopark

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2010 16:21
175,6 mln zł ma kosztować Białostocki Park Naukowo-Technologiczny.
rozwiń zwiń