X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nauka

Facebook wychodzi poza Ziemię. Darmowy internet z satelity dla mieszkańców Afryki

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2015 17:14
Jak ogłosił założyciel Facebooka Mark Zuckerberg, w przyszłym roku w kosmos ma zostać wystrzelony satelita, który pozwoli dostarczać internet do odbiorców w odludnych regionach Afryki.
Facebook w przyszłym roku wystrzeli swojego satelitę
Facebook w przyszłym roku wystrzeli swojego satelitęFoto: Pixabay.com

Twórca popularnego portalu społecznościowego napisał, że od kilku lat poszukiwał sposobu, jak umożliwić dostęp do sieci ludziom żyjącym w słabiej zamieszkanych rejonach Ziemi. Jak dodał Zuckerberg, istniejąca w takich miejscach infrastruktura nie zawsze jest wystarczająca i stąd pomysł na wykorzystanie satelity.

Projekt jest częścią realizowanego przez Facebooka programu Internet.org, którego celem jest poszukiwanie nowych sposobów na dostarczanie taniego dostępu do internetu mieszkańcom odludnych lub trudno dostępnych miejsc.

Satelita AMOS-6, który obecnie jest w budowie, zostanie wystrzelony w przyszłym roku. Sygnał ma być odbierany w większości wschodniej, zachodniej i południowej Afryki.

mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Facebook zapewni internet w obozach ONZ dla uchodźców

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2015 20:11
Założyciel Facebooka Mark Zuckerberg ogłosił, że jego portal społecznościowy we współpracy z ONZ pomoże zapewnić dostęp do internetu w prowadzonych przez tę organizację obozach dla uchodźców.
rozwiń zwiń