Section01 - menu
Section08 - artykułowa

Ewa Farna zagrała dla "Lata z Radiem" 2015 - cz. 2

Jedynka
Piotr Grabka 06.07.2015

Koncert wokalistki zakończył pierwszy weekend tegorocznej trasy "Lata z Radiem". Przed nią na scenie obok Hali Mistrzów we Włocławku wystąpili Manchester i Afromental.

- Normalnie nie bywam zestresowana, ale dziś jestem. Nie dość, że przede mną bardzo energetyczny koncert dał Afromental, to jeszcze jestem chora - mówiła przed występem we Włocławku Ewa Farna. Obawy te okazały się jednak zbyteczne, a koncert artystki porwał licznie przybyłą publiczność.

Uczestnicy imprezy mogli również podziwiać specjalne widowisko iluzjonisty Macieja Pola. Specjalny program dla najmłodszych przygotowało natomiast Centrum Uśmiechu.

Koncert we Włocławku prowadził Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego radiowej Jedynki, usytuowanego tuż obok sceny, byli Karolina Rożej i Roman Czejarek.

W tym roku obok przedpołudniowej audycji "Lato z Radiem", nadawanej od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-12.00 i w niedziele w godz. 10.00-12.00, Radiowa Jedynka zaproponuje także dwa dodatkowe pasma - "Lato z Radiem Extra" i "Lato z Radiem Pod Gwiazdami". Pierwsze z nich to interaktywny program z dużą dawką muzyki, nadawany w godz. 16.00-23.00 w soboty i niedziele, prowadzony przez Marię Szabłowską, Zbigniewa Krajewskiego, Małgorzatę Kościelniak i Marcina Kusego.

Natomiast "Lato z Radiem pod gwiazdami" pojawiać się będzie na antenie w nocy z soboty na niedzielę, w godz. 23.00-3.00. W audycji Marcin Kusy opowie o zbliżających się występach gwiazd na trasie "Lata z Radiem" oraz muzyczne podsumuje koncerty dnia. Nocna audycja będzie także okazją do ponownego wysłuchania wszystkich "Piosenek dnia Jedynki" z mijającego tygodnia.

Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2015 od A do Z - internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń - w postaci galerii zdjęć i filmów - również zostaną zamieszczone w serwisie.

________________________________________