X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Kultura

Niezależna Scena Młodych Polskiego Radia. Teatr Ekipa – "Vladimir"

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2017 11:09
Agencja Muzyczna Polskiego Radia zaprasza na kolejny spektakl z cyklu Niezależna Scena Młodych. 31 maja o godz. 20 w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej Teatr EKIPA zaprezentuje spektakl "Vladimir" wg tekstu  słoweńskiego dramaturga Matjaža Zupančiča. Spektakl wyreżyserował Jan Zaturski, a autorem muzyki jest  Grzegorz Mazoń.
Teatr Ekipa
Teatr EkipaFoto: materiały promocyjne

Wykonawcy: Dagmara Bąk ( Masa),  Paweł Ferens  (Vladimir),  Jarosław Książek (Miki),  Jędrzej Taranek (Ales)

Dramat "Vladimir"  opowiada historię trójki przyjaciół, którzy w związku z problemami finansowymi decydują się na wynajem pokoju pewnemu nieznajomemu. Tytułowy Vladimir to właśnie nowy lokator. Jest inny niż reszta bohaterów, dużo bardziej zaradny i doświadczony, ale także niosący ze sobą pewną tajemnicę a nawet niepokój. Jego pojawienie się diametralnie zmienia dotychczasowe życie reszty bohaterów.

Dramat "Vladimir" opowiada o mechanizmach działania zła. O manipulacji, a także o niebezpieczeństwach czyhających na nas nie tylko w skali lokalnej, ale również i globalnej. Jest to studium sytuacji, w której ktoś z zewnątrz zaczyna zajmować nasze terytorium i dyktować na nim swoje warunki. Przykład na to jak każdą manipulację można przykryć płaszczykiem pomocy i chęci wprowadzenia ładu do otaczającego świata. Trudno wskazać, jakiś najbardziej wymowny i intrygujący moment w tej sztuce. Każda postać i sytuacja zdaje się idealnie korespondować z otaczającą nas rzeczywistością. Wszystko w tej sztuce zdaje się trafnie odzwierciedlać sytuacje, w których każdy z nas może się znaleźć...

Teatr EKIPA to zespół złożony z profesjonalnych aktorów, którego celem jest uczestniczenie w kulturalnym życiu Warszawy. Teatr powstał w 2011 roku i od tego czasu stara się tworzyć atrakcyjną ofertę wydarzeń dla mieszkańców stolicy. EKIPA to teatr niezależny, poszukujący, szukający bezpośredniego kontaktu z widzem. Zespół dąży do tego, by publiczność dobrze się czuła w ich towarzystwie i spotykała się z aktorami w miejscach niekoniecznie kojarzących się z teatrem. Ich spektakle odnoszą się do otaczającego nas świata, dotykając tak samo jego współczesności, jak i historii.

Największą siłę teatru stanowią aktorzy, którzy poprzez swoją zawodową obecność w mediach, ale i długoletnią współpracę z prestiżowymi scenami stolicy i kraju są najlepszą wizytówką Teatru EKIPA.

Bilety do kupienia na stronie: sklep.polskieradio.pl oraz w kasie przed spektaklem przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7.

Zobacz więcej na temat: KULTURA Agencja Muzyczna
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni