X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Kultura

Agata Kulesza w nowej sztuce

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2018 16:19
Na pierwszym piętrze w teatrze Ateneum jest pokój prób. W nim przed próbą spektaklu "Nad czarnym jeziorem", którego premiera jest planowana na koniec stycznia, Martyna Podolska spotkała jedną z najlepszych polskich aktorek Agatę Kuleszę.
Audio
Aktorka Agata Kulesza
Aktorka Agata KuleszaFoto: Bartek Warzecha

"Nad czarnym jeziorem" to tragedia, w której dwie pary małżeńskie spotykają się, aby porozmawiać o dramacie, który dotknął je cztery lata wcześniej. Ich dzieci popełniły samobójstwo.

Spektakl będzie wystawiany na Scenie 61, gdzie widzowie są bardzo blisko aktorów. - Tak nam się wydaje, że będzie to rodzaj podglądania i uczestniczenia jednocześnie. To znaczy, że będziemy tak blisko, jak w filmie, gdzie widz ma możliwość spojrzenia w oczy bohatera. Że tu coś takiego się stanie - mówi aktorka. Przyznaje, że temat jest ciężki, bo stawia pytanie, jak dalej po takiej tragedii żyć.

Co w największym stopniu zachęciło Agatę Kuleszę do przyjęcia roli? Dlaczego aktorka nie lubi premiera i od którego przedstawienia granie sprawia prawdziwą przyjemność? Co aktorce przyniesie rok 2018? Kiedy Agata Kulesza zagra w komedii? Posłuchaj całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Kulturalna Jedynka

Prowadzi: Martyna Podolska

Gość: Agata Kulesza (aktorka)

Data emisji: 15.01.2017

Godzina emisji: 14.34

ag/abi


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

Agata Kulesza: kamera widzi we mnie smutek

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2017 11:25
- W życiu nie jestem osobą smutną, jestem melancholijna, refleksyjna, ale potrafię być też wesoła i mieć energię "do przodu". Ale kiedy kamera zajrzy mi w oko, widzi smutek. Dlatego gram takie role, tzw. silne ofiary - mówi w radiowej Jedynce Agata Kulesza.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aktor między podmiotem i przedmiotem według Wojciecha Pszoniaka

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2017 17:57
- W dzisiejszym szybkim i płytkim świecie, w którym bardzo oddaliśmy się od człowieka, mylą nam się dwa pojęcia: wartość i cena - mówi w radiowej Jedynce aktor Wojciech Pszoniak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agata Kulesza przeczytała "Panią Bovary". Posłuchaj

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2018 17:09
W cyklu "Książka do słuchania" zaprezentowaliśmy "Panią Bovary" Gustava Flauberta we współczesnym tłumaczeniu Ryszarda Engelkinga i świetnej interpretacji znakomitej aktorki.
rozwiń zwiń