X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Kultura

Lwów za pół ceny

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2009 07:00
19 i 20 grudnia - można spędzić wyjątkowy i wyjątkowo tani weekend na Ukrainie. Ponad 70 hoteli, restauracji i agencji turystycznych weźmie udział w akcji „Lwów za pół ceny".
Audio

Jedna z ulic Lwowa. źr. Wikipedia" src="/28830849-e196-475f-9a9c-d775e82a4603.file?format=167x250" title="Jedna z ulic Lwowa. źr. Wikipedia" />Jedna z ulic Lwowa. źr. Wikipedia

We wspomniany weekend, gdy na Ukrainie są obchodzone Mikołajki, wybrane hotele i restauracje będą obsługiwać gości miasta zgodnie ze specjalnym cennikiem. Akcja prowadzona jest przez radę miejską oraz przedstawicieli biznesu turystycznego.

Będzie można nie tylko taniej zjeść, ale także przenocować i zwiedzić miasto. Już teraz notowane jest duże zainteresowanie akcją. Niestety jej reklama, choć nie sama akcja, skierowana jest wyłącznie do turystów z Ukrainy. Mimo że ogłoszenie o firmach biorących udział w akcji zostało umieszczona na 4 stronach internetowych, z których prawie każda ma wersję rosyjską, polską, czy angielską, informację o „Lwowie za pół ceny" można znaleźć tylko po ukraińsku.

Nie oznacza to jednak, że ten, kto przyjedzie 19-20 grudnia z zagranicy nie zostanie obsłużony według atrakcyjnych cen obowiązujących w ostatni weekend przed katolickim Bożym Narodzeniem.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

Woda całą dobę: rewolucja po latach we Lwowie

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2009 18:42
Mieszkańcy Lwowa mieli dostęp do wody w kranach tylko przez 6 godzin dziennie. Tak było przez dziesiątki lat.
rozwiń zwiń