X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Kultura

Kulisy Kultury. O galerii, która daje dobry wzór

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2018 18:10
W Galerii Wzornictwa Polskiego dowiemy się m.in. co wspólnego z polskim designem ma król Salomon, czy krzesło może być dziełem sztuki i dlaczego dla fashionistek w latach 80. największym dylematem był wybór: nogi czy schody ruchome. 

Muzeum Narodowe w Warszawie nową przestrzeń wystawienniczą poświęconą polskiemu designowi otworzyło 15 grudnia 2017 roku. W Galerii Wzornictwa Polskiego znajdują się obiekty z okresu powojennego, z czasu odbudowy, socrealizmu, odwilży i poodwilżowej nowoczesności oraz przykłady współczesnego designu. Osobne miejsce w galerii poświęcono zagadnieniom związanym z projektowaniem przemysłowym, projektowaniem dla dzieci oraz etnoprojektowaniem.

kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

Kulisy Kultury. O potędze wyobraźni w Teatrze Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2017 10:00
- U nas iluzja jest posunięta do granic wytrzymałości. Nie ma świata, nie ma dekoracji, czasami korzystamy z rekwizytów. Wszystko tworzymy głosem - opowiada reżyser Waldemar Modestowicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kulisy Kultury. Gdzie jest w Polsce Gotham City?

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2017 13:50
Miasto, w którym porządku pilnuje Batman, znajduje się na... Stadionie Narodowym w Warszawie. Wszystko za sprawą "Inwazji Gigantów".
rozwiń zwiń