X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Kultura

Prix Italia dla "Głębokiej wody" Łazarkiewicz

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2012 13:27
Polski obraz uhonorowany we Włoszech nagrodą dla najlepszego serialu telewizyjnego roku.
Audio
Kadr z odcinka serialu
Kadr z odcinka serialuFoto: youtube

To pierwsza w historii tej imprezy tak ważna nagroda dla produkcji fabularnej z Polski. Zostanie wręczona Magdalenie Łazarkiewicz w piątek wieczorem w Turynie.

Producent serialu Marcin Kurek powiedział Radiu Wrocław, że to fantastyczna wiadomość.  - Mamy Prix Italia. Spadłem krzesła. Nie wierzyłem, że dostaniemy najbardziej prestiżową nagrodę w Europie dla produkcji telewizyjnej i w dodatku serialu - przyznał.

"Głęboka woda" wygrała w Turynie z 16 innymi serialami największych telewizji z całego świata. To m.in. seriale: BBC - "Sherlock", SVT (Szwecja) - "The Bridge", TVE (Hiszpania) - "Red Eagle", RTVS (Słowacja) - "Examination", RTP (Portugalia) - "Blood of My Blood", NRK (Norwegia) - "The Conqueror", KBS (Korea Płd.) - "The Princess' Man", NHK (Japonia) - "Cloud Above the Slope", RTE (Irlandia) - "Love/Hate" i FR2 (Francja) - "Spin".

 
"Głęboką wodę" (2011) zrealizowała TVP2 we współpracy z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej oraz Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich. Bohaterowie tej historii to osoby angażujące się w problemy innych ludzi. Są swego rodzaju "aniołami stróżami", pragnącymi i potrafiącymi pomóc. .
Serial wyreżyserowała Magdalena Łazarkiewicz, we współpracy z Kasią Adamik i Olgą Chajdas. W obsadzie znaleźli się m.in. Marcin Dorociński, Katarzyna Maciąg i Dominika Ostałowska.

W konkursie biorą też udział reportaże radiowe "Kordian i Helena" Alicji Grembowicz i Ireny Piłatowskiej, "Ta cisza nie jest dobra” oraz serwis wolnaeuropa.polskieradio.pl, który walczy w kategorii strony internetowe.

 

Zobacz galerię - Dzień na zdjęciach >>>
64. Festiwal Prix Italia trwa w Turynie od 16 września, zakończy się w piątek wieczorem.

tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

Co zobaczymy w telewizji na jesieni? Ramówki

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2012 10:33
Seriale przedstawiające problemy zwyczajnych ludzi oraz programy rozrywkowe dominują w jesiennych ramówkach telewizyjnych.
rozwiń zwiń