Kultura

Zamów sobie bibliotekę!

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2011 18:00
Nie masz czasu na skompletowanie biblioteki, nie jesteś na bieżąco z nowościami wydawniczymi? - żaden problem Bibliocreatio służy wsparciem!
Audio

Dwie dziewczyny przez Internet na podstawie Twoich zainteresowań dobierają książkę, która powinna się spodobać. Zajmują się doradztwem czytelniczym i tworzeniem prywatnych bibliotek.

Bibliocreatio to oferta dla osób, które nie mają czasu na śledzenie rynku wydawniczego, albo nie mają pomysłu na wyjątkowy prezent z okazji ślubu czy narodzin dziecka. Wystarczy, że klient określi, czego oczekuje od literatury. Sylwia Stano-Korczyńska opowiada: - Można skompletować całą biblioteczkę, zamówić subskrypcję, czyli kilka ciekawych książek miesięcznie, albo zrobić kolekcję na prezent i pięknie ją oprawić w skórę, płótno czy nowoczesne designerskie materiały.

W Polsce co roku pojawia się na rynku 20 tys. nowych tytułów, łatwo przegapić wartościowe pozycje z tematyki, która nas interesuje i zwyczajnie zgubić się w gąszczu informacji. Zofia Karaszewska i Sylwia Stano-Korczyńska w każdym gatunku potrafią znaleźć coś interesującego. - Staramy się wyszukiwać ciekawszych bohaterów, lepsze pozycje z obszaru, który nasz klient wybrał - przekonuje Zofia Karaszewska.

Zobacz więcej na temat: POLSKA dzieci
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni