X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Cyfrowe radio DAB
Section01
Section02

Radio Profeto.pl w DAB+ z Szczawnicy

02.02.2016 07:18
W multipleksie DAB+ z lokalnymi kanałami radiowymi RDN, które są nadawane z nadajnika RTON Szczawnica - Góra Przehyba pojawił się test nowej, radiowej stacji Radio Profeto.pl.
radio cyfrowe
radio cyfroweFoto: Dave Kleinschmidt/flickr

Test cyfrowego multipleksu radiowego DAB+, który działa od 15 stycznia 2016, zawiera 6 stacji radiowych: Doxa Opole FM, Radio eM Kielce, Radio RDN Małopolska, Radio RDN Nowy Sącz, Radio VIA i Radio Profeto.pl. Wszystkie stacje przekazywane są z 144 kbps.

Multipleks DAB+ z testami RDN jest rozprowadzany na kanale 10B (211,648 MHz), w tzw. trzecim pasmie VHF, o maksymalnej mocy 1 kW . Ponieważ nadajnik DAB+ znajduje się w pobliżu granic Słowacji to są potwierdzone informacje, że spokojnie można te stacje DAB+ odbierać u naszych południowych sąsiadów.

za: satkurier.pl

Komentarze1
aby dodać komentarz
zbini2016-10-09 19:35 Zgłoś
Ta stacja nareszcie oferuje przyzwoitą przepływność i dźwięk w DAB+. Dlaczego nie stać na to Polskiego Radia? Dwójka powinna mieć co najmniej 144 kbps brutto. Trójka co najmniej 128 kbps.
Section19
Zadaj pytanie