X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Cyfrowe radio DAB
Section01
Section02

Patrick Hannon

23.09.2016 09:48
Prezes WorldDab, Wiceprezes ds. Rozwoju Korporacyjnego w Frontier Silicon

Patrick Hannon pełni funkcję wiceprezesa ds. Rozwoju Korporacyjnego w Frontier Silicon, który jest głównym dostawcą rozwiązań technologicznych dla cyfrowego radia. W listopadzie 2003 roku został wybrany na Prezesa WorldDAB, międzynarodowego stowarzyszenia odpowiedzialnego za promocję standardów DAB. Jego zadaniem jest współpraca z decydentami, regulatorami i przedstawicielami branży (w tym nadawcami publicznymi i prywatnymi, operatorami, producentami sprzętu, sprzedawcami detalicznymi oraz producentami samochodów), dba o to, aby radio cyfrowe było z powodzeniem wdrażane w tak wielu obszarach, jak to możliwe. Przed dołączeniem do Frontier Silicon Patrick Hannon był konsultantem ds. strategii transmisji i mediów cyfrowych. Wcześniej zajmował kierownicze stanowiska w BBC i BBC Worldwide.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Section19
Zadaj pytanie