X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Cyfrowe radio DAB
Section01
Section02

Miklós Vaszily

26.09.2016 16:25
p.o. Dyrektora Generalnego MTVA, publicznego węgierskiego koncernu medialnego

Miklós Vaszily rozpoczął pracę w MTVA w kwietniu 2015 r. jako Zastępca Dyrektora Generalnego, a w sierpniu tego roku został p.o. Dyrektorem Generalnym. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w zarządzaniu portalami internetowymi w środowisku międzynarodowym powierzono mu misję kierowania największym węgierskim koncernem medialnym MTVA.

Po ukończeniu Wydziału Biznesu Uniwersytetu im. Macieja Korwina w Budapeszcie w 1996 r. oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Loránda Eötvösa w  1997 r. pracował jako analityk finansowy w Hypo Vereinsbank Group, a następnie do 2001 r. jako Kierownik Badań w filii Intesa San Paolo Group. W latach 2001-2005 z sukcesem kierował węgierskim start-upem internetowym, od powstania aż do sprzedaży. Później został mianowany Dyrektorem Generalnym oraz Członkiem Zarządu wiodących węgierskich portali newsowych, najpierw CEMP Zrt. (2005-2010), znanym jako index.hu, potem Origo Zrt. (2010-2014) – origo.hu. Do lutego 2015 był Dyrektorem Zarządzającym portalu brands.hu, zajmującego się sprzedażą modnej odzieży. 

Miklós Vaszily jest członkiem Media Online Steering Committee EBU.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Section19
Zadaj pytanie