X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Cyfrowe radio DAB
Section01
Section02

Paolo Lazzarini

30.09.2016 08:00
Dyrektor Techniczny, Radio Vaticana

Jako członek działu IT Paol Lazzarini nabył wiele kompetencji w dziedzinie technologii informacyjnej w administracji oraz w dziedzinie automatyki przemysłowej. Jako asystent Dyrektora pionu przekazywał nabyte kompetencje dotyczące RF, nadajników i anten działających na częstotliwościach MW, SW, VHF i UHF. Brał udział w wielu terenowych pomiarach natężenia pola dla zakresu częstotliwości MW, SW, VHF i UHF. 

Odpowiedzialny szczególnie za konserwację i modernizację obrotowej anteny "2" krótkofalowej zainstalowanej w obiekcie nadawczym "Santa Maria di Galeria" (utrzymanie, przebudowa i modernizacja anteny periodycznej). Odpowiedzialny za planowanie sieci T-DAB, konstrukcję anteny i wdrożenia systemowe. Planowanie sieci nadawczej oraz międzynarodowa koordynacja częstotliwości to część jego działalności zawodowej.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Section19
Zadaj pytanie