X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Matysiakowie

Janusz Adam Dziewiątkowski

10.02.2016 07:00
Współautor powieści radiowej „Matysiakowie” (od 2007 r.), dziennikarz, redaktor dokumentalista w Teatrze Polskiego Radia.
Janusz-Dziewiatkowski
Janusz-Dziewiatkowski

Absolwent Instytutu Filologii Polskiej i Kulturoznawstwa Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Instytutu Informacji Naukowej i Bibliologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Wydziału Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej w Warszawie, Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego (studia doktoranckie); obecnie doktorant w Instytucie Sztuki PAN w Warszawie (przygotowuje rozprawę na temat adaptacji literatury polskiej w Teatrze Polskiego Radia); dziennikarz, redaktor-dokumentalista Działu Dokumentacji i Produkcji Teatru Polskiego Radia, archiwista, bibliotekarz, współtwórca cyklu słuchowisk dla dzieci w Polskim Radiu „Teatr Klasyki dla Dzieci”, od 2007 roku scenarzysta powieści radiowej „Matysiakowie”, laureat honorowego Złotego Mikrofonu Polskiego Radia (2011), stały współpracownik Instytutu Teatralnego im. Z. Raszewskiego w Warszawie. Lubi podróże i książki podróżnicze, kocha Skandynawię, szczególnie Krainę Fiordów.


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak