X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Matysiakowie

Stach Matysiak

23.03.2016 01:02
Stach Matysiak - starszy syn Heleny i Józefa Matysiaków, brat Danki i Gienka. Urodził sie w 1937 r. Z zawodu jest muzykiem. Po ukończeniu szkoły podstawowej podjął pracę w fabryce, w której pracował jego ojciec (Zakłady im. K. Świerczewskiego na Woli - przedwojenna fabryka Gerlacha). W 1957 r. zdał do średniej szkoły muzycznej.
ANDRZEJ GAWROŃSKI - STACH MATYSIAK
ANDRZEJ GAWROŃSKI - STACH MATYSIAK

Naukę ukończył w 1962 r. Jednocześnie uczył się wieczorowo i pracował. W tym czasie przypadkiem spotkał swoją koleżankę z dzieciństwa - Wisię Zarębską, z którą nawiązał romans, ukoronowany potajemnym ślubem w Karpaczu w lecie 1959 r. Zamieszkał wraz z nią na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Dobrej w Warszawie w mieszkaniu odstąpionym przez sąsiadkę Stefanię Frączakową.W maju 1960 r. urodziła mu się córka Kasia. Po skończeniu nauki dostał pracę w Filharmonii Warszawskiej. Następnie przez długie lata pracował w Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia przy ul. Myśliwieckiej, a w 2006 r. został przeniesiony na emeryturę. Od jakiegoś czasu pomaga Stefanowi Rączce w prowadzeniu kafeterii, grając na pianinie.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak