Matysiakowie

Małgosia Piekarska

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2016 00:00
Starsza córka Kasi i Tomka. Urodziła się 6 września 1986 r. Po skończeniu liceum ogólnokształcącego (na mocy amnestii maturalnej w 2006 r.),
Joanna Pach-Żbikowska
Joanna Pach-ŻbikowskaFoto: Polskie Radio

Rozpoczęła studia w prywatnej uczelni (kierunek: politologia). Obecnie na urlopie dziekańskim. Przez jakiś czas przeżywała burzliwy romans z żonatym i starszym od niej mężczyzną (artystą malarzem) Markiem. Po jego tragicznej śmierci w górach w lutym 2008 r., okazało się, że jest z nim w ciąży. Ta skomplikowana sytuacja życiowa spowodowała u niej chwilowe załamanie. W październiku 2008 r. przyszedł na świat jej syn Maciej Marek. W tej chwili zajmuje się jego wychowaniem, ponadto intesywnie szuka pracy zarobkowej, aby uzależnić się od rodziców z którymi ciągle mieszka na Dobrej. W poszukiwaniu pracy pomaga jej Michał Morawski, bratanek Doroty Matysiakowej.

Joanna Pach - aktorka filmowa, dubbingowa i radiowa. Od wielu lat współpracuje z Teatrem Polskiego Radia. Najczęściej bierze udział w nagraniach słuchowisk dla dzieci. Na małym ekranie możemy ją spotkać w serialu "Na dobre i na złe" (pielęgniarka Asia).

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak