X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Matysiakowie

Małgosia Piekarska

16.03.2016 00:00
Starsza córka Kasi i Tomka. Urodziła się 6 września 1986 r. Po skończeniu liceum ogólnokształcącego (na mocy amnestii maturalnej w 2006 r.),

Rozpoczęła studia w prywatnej uczelni (kierunek: politologia). Obecnie na urlopie dziekańskim. Przez jakiś czas przeżywała burzliwy romans z żonatym i starszym od niej mężczyzną (artystą malarzem) Markiem. Po jego tragicznej śmierci w górach w lutym 2008 r., okazało się, że jest z nim w ciąży. Ta skomplikowana sytuacja życiowa spowodowała u niej chwilowe załamanie. W październiku 2008 r. przyszedł na świat jej syn Maciej Marek. W tej chwili zajmuje się jego wychowaniem, ponadto intesywnie szuka pracy zarobkowej, aby uzależnić się od rodziców z którymi ciągle mieszka na Dobrej. W poszukiwaniu pracy pomaga jej Michał Morawski, bratanek Doroty Matysiakowej.

Joanna Pach - aktorka filmowa, dubbingowa i radiowa. Od wielu lat współpracuje z Teatrem Polskiego Radia. Najczęściej bierze udział w nagraniach słuchowisk dla dzieci. Na małym ekranie możemy ją spotkać w serialu "Na dobre i na złe" (pielęgniarka Asia).

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak