X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Matysiakowie

Stefan Rączka

27.02.2016 00:00
Najstarszy z rodzeństwa Rączków, w latach szkolnych kolega Gienka, przez długie lata przebywał w Danii, ale wrócił do Polski wraz z siostrą Haliną. Zaangażował się w budowę i prowadzenie kafeterii "Po drodze" na warszawskiej Woli i w tę inwestycję wciągnął Dorotę i Gienka Matysiaków. Obecnie w jego mieszkaniu w Kopenhadze mieszka jego bratowa - Iwona, żona Adama Rączki, które postanowiła przerzucić swoje handlowe talenty na europejski teren.
Sefan Raczka - Emil Kaminski
Sefan Raczka - Emil Kaminski

Emilian Kamiński - aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, reżyser, aktor musicalowy, wokalista, twórca teatru "Kamienica" w Warszawie. Absolwent PWST w Warszawie (1975). Zadebiutował rolą D'Artagnana w spektaklu "Trzej muszkieterowie" A. Dumasa w Operetce Warszawskiej. Występował na scenach wielu teatrów warszawskich: Na Woli, Teatr na Rozdrożu, Narodowy, Ateneum, Mały, Komedia, Rampa, Rozmaitości, Studio Buffo, Powszechny. 


W stworzonym przez siebie teatrze "Kamienica" od 27 marca 2009 r. wystawia sztuki z udziałem wybitnych polskich aktorów. Występował w wielu filmach i serialach telewizyjnych m.in: "Akcja pod Arsenałem", "Szaleństwa panny Ewy", "Rodzina Kanderów", "M jak miłość".

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak