X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Matysiakowie

Iza Jędrzejczakowa

03.03.2016 00:00
Siostra Tadeusza Szymkowskiego, z wykształcenia dziennikarka i prawniczka. W latach 1983-2006 mieszkała wraz z mężem Lutkiem w Kanadzie. Przed trzema laty wróciła do Polski z zamiarem pozostania w kraju na stałe.
IZA JĘDRZEJCZAKOWA - BOŻENA DYKIEL
IZA JĘDRZEJCZAKOWA - BOŻENA DYKIEL

W 2008 r. wybudowała razem z mężem dom pod Warszawą, do którego przeniosła się z mieszkania Doroty "po cioci Karolinie". W marcu 2008 r. broniła skutecznie jako adwokat Emilki Talarkówny, sąsiadki Matysiaków, która w ramach obrony koniecznej ugodziła ojca nożem w ramię (uniewinniona). Jest zaangażowana w pomoc społeczną i pomoc w prowadzeniu kafeterii Rączków i Gienka Matysiaka. Przyjaźni się z Olą, byłą żoną Tadeusza. Udziela też fachowych porad Dance Grzelakowej w trwającym postępowaniu spadkowym.

Bożena Dykiel - aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna, znana również telewidzom z programów kulinarnych. W latach 70. pracowała w Studenckim Teatrze Satyryków, a do połowy lat 80. w Teatrze Narodowym w Warszawie. Znana z wielu charakterystycznych ról filmowych m.in.: "Janosik", "Wesele", "Ziemia obiecana", "Czterdziestolatek", "Dom", "Znachor", "Wyjście awaryjne", "Alternatywy 4". Ostatnio w serialach "Na Wspólnej" jako Maria Zięba. W powieści radiowej "Matysiakowie" występuje od 1983 r.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak