X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Matysiakowie

Edward Klimczuk

05.03.2016 00:00
Od dwunastu lat dozorca kamienicy przy Dobrej w Warszawie. Posadę tę uzyskał dzięki wstawiennictwu swojej siostry - Janiny Krzysztoniowej, której, zmarły w 1997, mąż przez ponad 30 lat sprawował obowiązki gospodarza domu przy Dobrej.
EDWARD KLIMCZUK - MAREK SIUDYM
EDWARD KLIMCZUK - MAREK SIUDYM

W sprawowaniu jego obowiązków pomaga mu, a częstto wyręcza jego żona - Lola. Wielki miłośnik gołębi, ale kiepski gospodarz domu, której często zaniedbuje swoje obowiązki. W lipcu 2009 r. zmarła jego siostra Janina, mieszkająca ostatnio w Markach pod Warszawą.

Marek Siudym - aktor filmowy, teatralny i kabaretowy, specjalizujący się w rolach komediowych i charakterystycznych. Ma także na swoim koncie kilka pierwszoplanowych ról dramatycznych. Absolwent warszawskiej PWST w 1974 r. Debiutował na deskach Teatru Rozmaitości w 1975 r. Z Rozmaitościami związany był do 1985 r. W latach 1981-1990 był aktorem Teatru Komedia, a potem Teatru Kwadrat w Warszawie. 


W 1974 r. współtworzyła grupę kabaretową KUR, która występowała na deskach Studenckiego Teatru Satyryków w ostatnim roku jego funkcjonowania. Następnie przez kilkanaście lat był aktorem Kabaretu Olgi Lipińskiej, gdzie występował pod własnym nazwiskiem.

W swoim dorobku filmowym ma kilka ról charakterystycznych i drugoplanowych w serialach telewizyjnych i filmach pełnometrażowych m.in.: "Przepraszam, czy tu biją?", "Miś", "Konopielka", "Życie Kamila Kuranta", "Zmiennicy", "Dom", "Złopotopolscy".

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak