X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Matysiakowie

Tomek Piekarski

17.03.2016 00:00
TOMEK PIEKARSKI – mąż Kasi i ojciec Małgosi i Krysi. Z wykształcenia anglista, dobrze zapowiadający się naukowiec, który – w związku z nowymi czasami i koniecznością zarabiania na rodzinę, zaczął pracować w prywatnej firmie. Kasia jest drugą żoną Tomka (pierwsza żona Renia). Brat Mieczysława Piekarskiego, właściciela komisu samochodowego na warszawskiej Pradze, męża Wandy Kwapisz (wcześniej koleżanki Stacha z orkiestry radiowej). Obecnie pracuje w prywatnej firmie Andrzeja Gruszczyńskiego. Od października 2008 r. dziadek Maćka, syna Małgosi.
Tomasz Marzecki odtwórca roli Edwarda Słońskiego
Tomasz Marzecki odtwórca roli Edwarda SłońskiegoFoto: Mat. pras.

Tomasz Marzecki - aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, lektor i narrator. Najbardziej znany jak Wolverine z X-Menów. Zajmuje się również reżyserią dubbingu. Na swoim koncie ma udział w dziesiątkach fimów animowanych i  słuchowisk radiowych. W "Matysiakach" kreuje rolę Tomka Piekarskiego od 1985 r.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak