X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Choinki Jedynki 2015

Choinki Jedynki 2015

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2015 17:13
Już po raz 14. Pierwszy Program Polskiego Radia zorganizował akcję i aukcję charytatywną "Choinki Jedynki".
Początek akcji Choinki Jedynki 2015. Małgorzata Kownacka (P) i Maria Szabłowska (L) z pracą nagrodzoną w 2010. Obrazek namalowała Alicja Skurzyńska lat 15 z Olsztyna
Początek akcji Choinki Jedynki 2015. Małgorzata Kownacka (P) i Maria Szabłowska (L) z pracą nagrodzoną w 2010. Obrazek namalowała Alicja Skurzyńska lat 15 z OlsztynaFoto: Jacek Konecki/Polskie Radio

Honorowy patronat na akcją objęła Małżonka Prezydenta RP Pani Agata Kornhauser–Duda.

Celem akcji była zbiórka pieniędzy na potrzeby Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" oraz Fundacji na rzecz promowania aktywności osób niepełnosprawnych "Wygrajmy Razem" z Dąbrowy Górniczej. To organizacja pożytku publicznego założona przez Łukasza Barucha, uczestnika Festiwalu Zaczarowanej Piosenki. Wzorem lat poprzednich, decyzją Fundacji "Mimo Wszystko" dochód z aukcji zostanie przeznaczony na rzecz obu fundacji (po 50 proc.).

Pierwsza licytacja prac dorosłych Przyjaciół radiowej Jedynki - wyniki >>>

Druga licytacja prac dorosłych Przyjaciół radiowej Jedynki - wyniki >>>

Trzecia licytacja prac dorosłych Przyjaciół radiowej Jedynki - wyniki >>>

Czwarta licytacja prac dorosłych Przyjaciół radiowej Jedynki - wyniki >>>

Piąta licytacja prac dorosłych Przyjaciół radiowej Jedynki - wyniki >>>

Jak co roku w ramach Choinek Jedynki zorganizowaliśmy - pod hasłem "Magia Świąt" - konkurs plastyczny dla naszych najmłodszych słuchaczy. Jury w składzie: prof. Danuta Kołwzan–Nowicka - artystka malarz, grafik, pedagog, drKatarzyna Kasia – filozof, estetyk, pedagog i prof. Franciszek Maśluszczak - artysta malarz, pedagog z 60 najlepszych prac wybrało 20 obrazków. Nagrodzone dziecięce dzieła, wraz z 12 pracami przygotowanymi przez podopiecznych Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Fundacji "Wygrajmy Razem", zostały wystawione na finałową - całodzienną licytację 12 grudnia.

Licytacja prac młodych artystów zakończona - zobacz obrazy, sprawdź wyniki >>>

/

Nagrodzone i wyróżnione prace dzieci i młodzieży były omawiane na naszej antenie, a wszystkie zamieściliśmy w galeriach na naszej stronie internetowej.

Nagrody dla laureatów konkursu "Choinki Jedynki" Nagrody dla laureatów konkursu "Choinki Jedynki"

 

Jeden z fundatorów nagród Jeden z fundatorów nagród

Wszystkie informacje (zasady konkursu, niezbędne formularze) oraz zdjęcia wszystkich obrazów (dzieci i dorosłych) prezentowane są na stronie internetowej: choinkijedynki.polskieradio.pl

>>> Zobacz, jak Przyjaciele radiowej Jedynki malowali "Magię Świąt"

INFORMACJE O FUNDACJI ANNY DYMNEJ "MIMO WSZYSTKO"

INFORMACJE O FUNDACJI "WYGRAJMY RAZEM"

Komentarze1
aby dodać komentarz
Dubirenka2015-11-21 12:42 Zgłoś
Przywożę pracę na konkurs, a na portierni nikt nie chce jej przyjąć, pokwitowac że wpłynęła też nie. Organizacja 0. Warto choć uprzedzić strażnikow o tym że taki konkurs jest. Rozumiem że trzeba dorobić pocztę polską żeby był stempel i spokój ale czasem, łatwiej i taniej dostarczyć pracę osobiście. smutne że trzeba walczyć o pozostawienie pracy w radiu. Mam nadzieję że praca dotrze i mimo braku stempla-pokwitowania że wpłynęło 21.11 praca weźmie udział w konkursie.