X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Choinki Jedynki 2015

Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2015 12:17
Grażyna Wolszczak – aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Cezary Harasimowicz - scenarzysta, aktor, dramaturg i pisarz.
Grażyna Wolszczak (P) i Cezary Harasimowicz (L)
Grażyna Wolszczak (P) i Cezary Harasimowicz (L)Foto: PR. mat. promocyjne

Grażyna Wolszczak - znana m.in. z wielkiego przeboju kinowego "Ja wam pokażę!". Obecnie można ją oglądać w Teatrze Komedia i na Scenie Prezentacje, a także w serialu telewizyjnym "Na Wspólnej". Aktorka jest również współautorką książki "Jak być zawsze młodą, piękną i bogatą".

Cezary Harasimowicz - autor scenariuszy do ośmiu filmów fabularnych, w tym "300 mil do nieba" i "Bandyta" oraz seriali, m.in. "Przeprowadzki" oraz trzeciego sezonu "Ekstradycji". Ma w dorobku również spektakle Teatru TV i opublikował trzy powieści.  Wykłada scenariopisarstwo. Jest członkiem Europejskiej Akademii Filmowej.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak