Kultura pomaga

O akcji

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2016 14:30
Internetowe aukcje wyjątkowych przedmiotów i audycja specjalna, podczas której mogli Państwo zdobyć podarunki od artystów i przyjaciół Dwójki! Każdy mógł udowodnić, że… KULTURA POMAGA!
Wychowankowie Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Broniszewicach
Wychowankowie Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w BroniszewicachFoto: facebook.com/Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Broniszewicach

Kultura pomaga
aukcja przedmioty 1200.jpg
1 czerwca - wielka aukcja charytatywna w Dwójce!

Kultura jest czymś, co nas buduje – nasze poglądy, emocje, przeżycia, wyobrażenia, marzenia. Czymś, co pozwala nam głębiej spojrzeć na nasze życie. Takim doświadczeniem kultury dzielimy się z Państwem w Dwójce każdego dnia.

Kultura pomaga także w najbardziej materialnym sensie – i to chcemy udowodnić naszą akcją!

W tym roku wspieramy Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Broniszewicach w gminie Czermin w województwie wielkopolskim, prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr św. Dominika.

Cały dochód zostanie przeznaczony na budowę nowego pawilonu mieszkalnego dla podopiecznych ośrodka – chłopców w różnym wieku i z różnym stopniem niepełnosprawności intelektualnej i fizycznej – część z nich nie porusza się samodzielnie. Obecny budynek, w którym mieszkają, nie spełnia standardów bezpieczeństwa.

Akcję charytatywną mogą Państwo wesprzeć na kilka sposobów:

biorąc udział w licytacjach internetowych i aukcji telefonicznej w Dniu Dziecka

- wysyłając SMS o treści DOM na nr 72 052 (koszt 2 zł + VAT; operatorzy sieci komórkowych zrzekli się dochodu z połączeń; numer na potrzeby zbiórki udostępnia ośrodkowi Caritas Polska);

- dokonując bezpośrednio wpłat na specjalny numer konta:

BZ WBK 86 1090 1131 0000 0001 2301 4388

Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży
Broniszewice 91, 63-304 Czermin
NIP 617-10-58-920

W tytule przelewu prosimy wpisać: „Dwójka – Kultura pomaga

Kod SWIFT (dla zagranicznych ofiarodawców): WBKPPLPP

Wszystkie pytania w sprawie akcji charytatywnej Dwójki „Kultura pomaga” można kierować na adres e-mail: kulturapomaga@polskieradio.pl.