Jacek Stachursky

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2016 11:00
Jacek Stachursky

To artysta, który wciąż zaskakuje swoich fanów nowoczesnym obliczem polskiej muzyki. Karierę solową rozpoczął ponad 20 lat temu,  gdy nagrał piosenkę „Taki jestem”. Przebój ten odniósł fenomenalny sukces w Polsce oraz zdobył ogromną popularność w dyskotekach w Chicago.

Jacek Stachursky w dotychczasowej karierze wydał 9 płyt, które odniosły komercyjny sukces. Każda jego kolejna płyta to ogromna dawka przebojowej muzyki z ogromnym bagażem przeżyć emocjonalnych. W październiku 2012 roku premierę miał krążek artysty zatytułowany „Boski plan”. Materiał na nim zawarty odsłonił nowe muzyczne oblicze Jacka i zapewne stanowił spore zaskoczenie dla fanów.

We wrześniu 2014 roku z okazji 20-lecia pracy artystycznej Jacka Stachursky’ego na rynku pojawiło się wydawnictwo „Moje zakazane przeboje”.

Na płycie znalazło się 15 utworów specjalnie wyselekcjonowanych przez Artystę. Kompilacja zawiera utwory bardzo dobrze znane fanom Stachursky’ego, tak jak: „Żyłem jak chciałem”,  „Finał”, „Ostatni”, „Zostań i bądź”, jak też kompozycje, które są warte przypomnienia, a nie były szeroko prezentowane przez media.

Jacek Stachursky ma na swoim koncie takie przeboje jak: „Z każdym Twym oddechem”, „Zostańmy razem”, „Czuję i wiem”, „Typ niepokorny” oraz własną interpretację utworu "Jedwab" - oryginalnie wykonywany przez Róże Europy.

 

Zobacz więcej na temat: Solec Kujawski
SPONSOR GŁÓWNY:
PARTNERZY:
PATRONI MEDIALNI:
POLUB NAS!