X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
RIO 2016

Rio na rok przed igrzyskami ma poważny problem

03.08.2015 13:34
Najbliższe letnie igrzyska olimpijskie odbędą się w 2016 roku w Rio de Janeiro. Na rok przed tą wielką imprezą sportową w mieście buduje się nowe obiekty, ale też pojawiają się nierozwiązywalne problemy, o czym opowiadał w "Trzeciej Stronie Medalu" dziennikarz radiowej Trójki - Tomasz Gorazdowski.
Rio de Janeiro - dawna stolica Brazylii - jest niezwykle malowniczo położonym miastem
Rio de Janeiro - dawna stolica Brazylii - jest niezwykle malowniczo położonym miastemFoto: Pixabay/Domena publiczna (zdjęcie ilustracyjne)
Posłuchaj
05'47 Tomasz Gorazdowski o przygotowaniach do igrzysk w Rio de Janeiro (PR3-TSM)
więcej
Audio

Serwis specjalny
trójka mikrofony 1200.jpg
Trzecia Strona Medalu

Komentator zauważył, że brazylijska metropolia żyje sportem - obok meczów piłkarskich niedawno zorganizowano też galę MMA, czy eliminacje paraolimpijskie. Cały czas w Rio de Janeiro widać też przygotowania do igrzysk w 2016 roku.

Na blisko rok przed rozpoczęciem letnich igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro kompleks apartamentowców, w których zamieszkają sportowcy, jest już niemal gotowy. Do grudnia br. brazylijski inwestor ma zakończyć wszystkie prace przy budowie wioski olimpijskiej. Jak poinformował Mauricio Cruz, rzecznik prasowy konsorcjum Ilha Pura, odpowiedzialnego za budowę wioski olimpijskiej, do połowy lipca br. zakończonych zostało już 85 proc. prac.

- Na pewno zdążą prawie ze wszystkim. Blisko 30 procent obiektów powstało już wcześniej, nowe się teraz budują. Wioska olimpijska jest prawie skończona. Ale sprawa wód w zatoce Guanabara to skandal na miarę ogólnoświatową. Chociaż organizatorzy igrzysk obiecywali, że sprawa zostanie rozwiązana - to nic się nie zmieniło. Nadal 55 rzekami i kanałami wylewa się do zatoki 8 tys. litrów ścieków na sekundę, ląduje tam 100 ton śmieci. Był czas, żeby to naprawić, ale już teraz oficjalnie ogłoszono, że nic z tym nie zostanie zrobione - opowiadał Tomasz Gorazdowski w "Trzeciej Stronie Medalu".

Więcej w relacji Tomasza Gorazdowskiego w Trzeciej Stronie Medalu.

Trzecia strona medalu na antenie Trójki w każdą niedzielę między 17.05 a 19.00

man, PAP, PR3

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Dziś w Rio