X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
RIO 2016

Rio 2016: męska dwójka podwójna wagi lekkiej na szóstym miejscu

12.08.2016 17:12
Wioślarska męska dwójka podwójna wagi lekkiej w składzie Artur Mikołajczewski (Gopło Kruszwica), Miłosz Jankowski (AZS AWFiS Gdańsk) zajęła szóste miejsce w igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Zwyciężyli Francuzi przed Irlandczykami i Norwegami.
Miłosz Jankowski i Artur Mikołajewski po wyścigu półfinałowym wioślarskich dwójek podwójnych wagi lekkiej
Miłosz Jankowski i Artur Mikołajewski po wyścigu półfinałowym wioślarskich dwójek podwójnych wagi lekkiejFoto: PAP/Franck Robichon
Posłuchaj
07'38 Rafał Bała relacjonuje zmagania wioślarzy, Cezary Gurjew opisuje poczynania polskich lekkoatletów na igrzyskach (Jedynka)
więcej
Audio
Serwis specjalny
brazylia rio 1200 F.jpg
Rio 2016

Polacy w finałowym biegu nie odegrali większej roli. Od startu do mety płynęli na ostatnim miejscu, a do triumfatorów Francuzów Pierre Houina i Jeremie Azou stracili 11,30 sekundy.

W piątek wystartowały trzy inne polskie osady. W dwójce podwójnej wagi lekkiej finał B wygrały Weronika Deresz (WTW Warszawa) i Martyna Mikołajczak (RTW Lotto Bydgostia) i zostały sklasyfikowane na siódmym miejscu. Z kolei siostry Anna i Maria Wierzbowskie (obie RTW Lotto Bydgostia) w dwójce bez sterniczki zajęły czwarte miejsce w finale B (10. lokata).

W jedynce Natan Węgrzycki-Szymczyk (AZS AWF Warszawa) zajął szóste miejsce w swoim biegu półfinałowym i popłynie w finale B.

W sobotę rozegrane zostaną ostatnie wyścigi wioślarskie. Oprócz Węgrzyckiego-Szymczyka, w finale A wystąpi męska ósemka w składzie: Michał Szpakowski, Mikołaj Burda, Krystian Aranowski, Mateusz Wilangowski, Robert Fuchs, Marcin Brzeziński, Zbigniew Schodowski, Piotr Juszczak, Daniel Trojanowski (sternik).

ps

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Dziś w Rio