X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Centrum Edukacji Medialnej
Section04
Section014

O nas

17.08.2016 12:00

Centrum Edukacji Medialnej  działa w ramach  Polskiego Radia S.A. - jednej
z największych instytucji medialnych w Polsce. Naszym wyróżnikiem wśród  firm szkoleniowych jest to, że posiadamy wyjątkowo bogate  i nowoczesne zaplecze techniczne oraz trenerskie, umożliwiające organizowanie szkoleń nie tylko z zakresu słowa mówionego
i wystąpień publicznych, lecz także technik sprzedaży, savoir-vivre’u w biznesie i trudnej sztuki bycia liderem.

Szczególnie cennymi walorami są możliwości techniczne, jakie zapewnia nam Polskie Radio wraz ze swoim ponad 90-letnim doświadczeniem i najlepsi w kraju specjaliści w swoich dziedzinach. Nasi  szkoleniowcy.

Kadra CEM

i osoby współpracujące z radiem skutecznie dzielą się swoją specjalistyczną wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Podstawowym celem naszych działań jest dostarczenie uczestnikom szkoleń aktualnej wiedzy, doskonalenie dotychczas zdobytych umiejętności i zmiana postaw, które z pewnością zaowocują sukcesem w życiu  zawodowym. Kładziemy duży nacisk na wykorzystywanie indywidualnych talentów i potencjału każdego uczestnika.

Szkolenia adresujemy do osób mających na co dzień do czynienia z wystąpieniami publicznymi m.in. do rzeczników prasowych, mówców, polityków, samorządowców, pracowników działów public relations, kadry kierowniczej. W realizowanych przez nas projektach przywiązujemy szczególną wagę do jakości i wielostronności szkoleń, a także do praktycznego aspektu realizowanych zajęć.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z tematami oferowanych przez nas szkoleń oraz
do kontaktu z nami,  by wspólnie opracować  indywidualny program szkoleń odpowiadający Państwa potrzebom


CO NAS WYRÓŻNIA:

doswiadczenie
kompleksowosc
spojnosc
autentycznosc
Aktualności

zakupy 1200.jpg

Chcesz odnosić sukcesy w sprzedaży ?

Poznaj skuteczne techniki perswazji i argumentacji. Bądź dla klienta wiarygodnym partnerem, buduj pozytywny wizerunek od pierwszych sekund rozmowy oraz skutecznie zrealizuj transakcję.

Poznaj najefektywniejsze "Techniki sprzedaży" biorąc udział w naszym szkoleniu.

shutterstock pióro 1200.jpg

Chciałbyś rozpocząć swoją przygodę w mediach? Na naszym szkoleniu dowiesz się jak redagować informacje na potrzeby różnych rodzajów mediów tak, by  zawierały istotę tego co chcemy przekazać,  a jednocześnie skutecznie przyciągały uwagę odbiorcy.

Dowiedz się z nami "Jak to napisać?"

20 marca, pierwszego dnia astronomicznej wiosny, odbyła się inauguracja CEM zatytułowana „Rozwiń się z nami na wiosnę”. Spotkanie miało miejsce w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7. Gościliśmy przedstawicieli spółek skarbu państwa oraz środowisk biznesowych. Zobaczcie sami jak było!

CEM kwiaty


Celem spotkania było przybliżenie gościom działalności jednostki szkoleniowej Polskiego Radia poprzez 3 panele szkoleniowe poprowadzone przez trenerów CEM. Wszystkie trzy wystąpienia poświęcone były autoprezentacji w mediach i biznesie. Każdy z prelegentów omawiał jednak ten temat w innym aspekcie.

CEM Mroczek

Warsztat otwierający wieczór poprowadził Jacek Mroczekdziennikarz, psycholog, specjalista od wizerunku w mediach, który zwrócił uwagę na dostosowanie treści przekazu do odbiorców.

CEM Janczuk

Następnie Katarzyna Janczuktrener biznesu, licencjonowany trener Facet5, poruszyła temat postawy fizycznej w komunikacji i jej wpływie na adresatów oraz odbiorców.

CEM Mańka

Ostatni warsztat autorstwa Marcina Mańki – dziennikarza, prezentera, trenera sprzedaży i promocji, dotyczył komunikacji niewerbalnej, roli emocji i sposobów ich celowego wykorzystywania w perswazyjnych komunikatach.

CEM Publiczność1

CEM Publiczność2

Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziecie na naszym facebooku.


Section015

Nasz adres

al. Niepodległości 77/85
00-977 Warszawa

Mapa dojazdu:

Mapka dojazdu - kliknij aby powiększyc

Telefony

od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 - 16:00

22 645 95 03
22 645 94 04
22 645 54 88
22 645 90 39

Fax
22 645 59 65

E-mail
cem@polskieradio.pl

Nr Konta
Polskie Radio SA
PKO Bank Polski S.A.
95 1020 1026 0000 1002 0298 1389

Section025