Nasi trenerzy to między innymi:
Jacek Cholewiński
Dziennikarz telewizyjny i radiowy (TVP, TVP INFO, Polskie Radio: Jedynka, Trójka, PR24). Doświadczony praktyk w swojej dziedzinie z dyplomem Akademii Teatralnej w Warszawie. Specjalizuje się w szkoleniach dotyczących współpracy z mediami, dykcji, autoprezentacji, kreowania wizerunku. Skutecznie pracuje nad medialnym wizerunkiem wyższej kadry menadżerskiej, jak i wizerunkiem firm – zarówno tych z ugruntowaną pozycją na rynku, jak i takich, które dopiero zaczynają ją budować. Stale współpracuje z Wyższą Szkołą Zarządzania i Prawa w Warszawie, Wyższą Szkołą Administracji i Biznesu w Gdyni, Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu i Wrocławiu oraz z firmami szkoleniowymi.
Zofia Kruszewska-Wysokińska
Realizator dźwięku, reżyser muzyczny, Laureatka Złotego mikrofonu w 2004 roku. Członek Komisji Kwalifikacyjnej Kart Mikrofonowych w Polskim Radiu S.A. Kobieta ciesząca się słuchem absolutnym, jeden z najwybitniejszych realizatorów w historii Polskiego Radia, pojawiła się w nim w 1970 roku. Absolwentka szkoły muzycznej, pracowała z dziennikarzami wszystkich anten oraz aktorami Teatru Polskiego Radia. Realizowała wiele radiowych form, w tym: słuchowiska, magazyny, audycje muzyczne. Po latach pracy w Polskim Radiu zyskała miano królowej polskich realizatorów dźwięku.
Urszula Kuleta
Doświadczony logopeda medialny i wykładowca akademicki (PAN, SWPS, UKSW). Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z wystąpieniami publicznymi, treningiem głosu, retoryką w wystąpieniach publicznych, logopedią medialną i artystyczną. Aktywny współpracownik i trener dziennikarzy Polskiego Radia i komercyjnych stacji telewizyjnych. Szkoli reprezentantów zawodów, w których komunikacja odgrywa ważną rolę (m.in. polityków, przedstawicieli handlowych, tłumaczy języków obcych, prawników, negocjatorów, wykładowców, sprzedawców, wokalistów, rzeczników prasowych, menedżerów wysokiego szczebla w krajowych i międzynarodowych korporacjach). Ekspert w swojej dziedzinie.
Joanna Luboń
Logopeda i trener medialny. Od ponad 20 lat specjalizuje się w kształceniu kadr dla stacji radiowych i telewizyjnych. Członek Komisji ds. Karty Mikrofonowej Polskiego Radia i Komisji Karty Ekranowej TVP. Wykładowca i trener Akademii Telewizyjnej TVP. Specjalistka do spraw kształcenia kadry dziennikarskiej radia i telewizji. Współpracowała z Wyższą Szkołą Filmową, Teatralną i Telewizyjną w Łodzi, brała również udział w tworzeniu programów dydaktycznych dla Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. W Polskim Radiu S.A. była reżyserem audycji i zasiada w Komisji ds. Karty Mikrofonowej w charakterze logopedy medialnego. Kształci największe gwiazdy mediów, a także polityków i menadżerów.
Sławomir Matczak
Dziennikarz telewizyjny, publicysta. Absolwent PWST w Warszawie, grał na deskach Teatru Polskiego w Warszawie. Na swoim koncie ma przeprowadzonych ponad 500 szkoleń zamkniętych oraz kilkadziesiąt otwartych. Prowadził szkolenia dla dziennikarzy z kilkunastu Ośrodków Telewizji Polskiej w ramach działalności Akademii Telewizyjnej oraz warsztaty doskonalenia pracy reportażystów dla programu Puls Polski. Uczestnik międzynarodowych szkoleń
organizowanych przez European Broadcasting Union i BBC.
Od 2009 roku rozpoczął wykłady i zajęcia na podyplomowych wydziałach dziennikarstwa i PR na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. J. Tischnera w Krakowie, Uniwersytecie Śląskim w Katowicach , w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury oraz w Polskim Instytucie Dyplomacji.
Jacek Mroczek
Trener medialny, psycholog mediów, doradca kryzysowy, public relations i kreowania wizerunku. Dziennikarz z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w prasie, radiu i telewizji (radia komercyjne, prasa drukowana, codzienna, tygodniowa i miesięczna, telewizja publiczna).
Specjalista w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych, tworzeniu prezentacji, przygotowywaniu wystąpień publicznych i medialnych od 2002 roku. Współpracujący z Akademią Telewizyjną TVP, European Broadcasting Union, Centrum Edukacji Medialnej Polskiego Radia. Uzyskał certyfikat EBU „Master Class of Journalism”. Pracuje dla instytucji państwowych (Kancelaria Prezydenta, Kancelaria Premiera, ministerstwa, służby mundurowe).
Aurelia Sobczak
Aktorka teatralna i filmowa, scenarzystka reżyserka, trenerka. Prowadzi warsztaty teatralne oraz szkolenia dotyczące kultury żywego słowa i występów publicznych. Związana jest z warszawską sceną teatralną i filmową. Chętnie podejmuje role trudne o charakterze komediowym i dramatycznym.
Bożena Targosz
Dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Studia germanistyczne ukończyła na Uniwersytetach: Jagiellońskim i Śląskim. Ukończyła również podyplomowe studium wymowy w stołecznej PWST. Była w pierwszej dziesiątce zwycięzców konkursu na spikerów w Polskim Radiu, gdzie pracowała do 1995 roku. Zawodowa spikerka i lektorka.
Redaktorka serwisów informacyjnych. Przez wiele lat związana z Polskim Radiem i Telewizją Polską. Specjalistka od świadomego posługiwania się głosem, od estetyki słowa i ekspresji wypowiedzi.
Swoim doświadczeniem dzieli się z osobami, które pracują przed mikrofonem lub kamerą, z tymi, których działalność wiąże się z publicznymi wystąpieniami, także ze studentami. Uczestniczy w pracach Komisji Ekranowej TVP. Współpracuje ze studiami nagrań filmowych.
Paweł Trzaskowski
Językoznawca, redaktor i wykładowca. Magister filologii polskiej (Wydział Polonistyki UW) i filologii angielskiej (Instytut Anglistyki UW), absolwent studiów doktoranckich w Instytucie Polonistyki Stosowanej. Od 2018 roku redaktor w Poradni Językowej Polskiego Radia. Sekretarz i członek Zespołu Etyki Słowa przy Radzie Języka Polskiego PAN (2015-2018), członek (fellow) Global Research Initiative Dangerous Speech Project. Autor licznych publikacji naukowych i popularnonaukowych poruszających problematykę etyki i kultury słowa. Organizator warsztatów i konferencji, popularyzator nauki i nauczyciel.
Współpracują z nami liczni inni trenerzy, najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach.