X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Centrum Edukacji Medialnej

Trenerzy

17.08.2016 12:04
Współpracują z nami wybitni specjaliści z wielu dziedzin. Osoby te mają już długoletnie doświadczenie w szkoleniu osób. Na naszych szkoleniach panuje rodzinna atmosfera, indywidualne podejście do klienta, a szkoleniowcy stosując najnowsze metody nauki, osiągają najlepsze efekty swojego nauczania.

Nasi trenerzy to między innymi:

 

Joanna Luboń

Logopeda i trener medialny. Od ponad 20 lat specjalizuje się w kształceniu kadr dla stacji radiowych i telewizyjnych. Członek Komisji ds. Karty Mikrofonowej Polskiego Radia i Komisji Karty Ekranowej TVP. Wykładowca i trener Akademii Telewizyjnej TVP. Specjalistka do spraw kształcenia kadry dziennikarskiej radia i telewizji. Współpracowała z Wyższą Szkołą Filmową, Teatralną i Telewizyjną w Łodzi, brała również udział w tworzeniu programów dydaktycznych dla Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. W Polskim Radiu S.A. była reżyserem audycji i zasiada w Komisji ds. Karty Mikrofonowej w charakterze logopedy medialnego. Kształciła największe gwiazdy mediów, a także polityków i managerów.

 

Zofia Kruszewska-Wysokińska

Realizator dźwięku, reżyser muzyczny, Laureatka Złotego Mikrofonu w 2004 roku. Członek Komisji Kwalifikacyjnej Kart Mikrofonowych w Polskim Radiu S.A. Kobieta ciesząca się słuchem absolutnym, jeden z najwybitniejszych realizatorów w historii Polskiego Radia, pojawiła się w nim w 1970 roku. Absolwentka szkoły muzycznej, pracowała z dziennikarzami wszystkich anten oraz aktorami Teatru Polskiego Radia. Realizowała wiele radiowych form, w tym: słuchowiska, magazyny, audycje muzyczne. Po latach pracy w Polskim Radiu zyskała miano królowej polskich realizatorów dźwięku.

 

Jacek Mroczek

Trener medialny, psycholog mediów, doradca kryzysowy, public relations i kreowania wizerunku. Dziennikarz z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w prasie, radiu i telewizji (radia komercyjne, prasa drukowana, codzienna, tygodniowa i miesięczna, telewizja publiczna).

Specjalista w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych, tworzeniu prezentacji, przygotowywaniu wystąpień publicznych i medialnych od 2002 roku. Współpracujący z Akademią Telewizyjną TVP, European Broadcasting Union, Centrum Edukacji Medialnej Polskiego Radia. Uzyskał certyfikat EBU „Master Class of Journalism”. Pracuje dla instytucji państwowych (Kancelaria Prezydenta, Kancelaria Premiera, ministerstwa, służby mundurowe).

 

Bożena Targosz

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Studia germanistyczne ukończyła na Uniwersytetach: Jagiellońskim i Śląskim. Ukończyła również podyplomowe studium wymowy w stołecznej PWST. Była w pierwszej dziesiątce zwycięzców konkursu na spikerów w Polskim Radiu, gdzie pracowała do 1995 roku. Zawodowa spikerka i lektorka. Redaktorka serwisów informacyjnych. Przez wiele lat związana z Polskim Radiem i Telewizją Polską. Specjalistka od świadomego posługiwania się głosem, od estetyki słowa i ekspresji wypowiedzi. Swoim doświadczeniem dzieli się z osobami, które pracują przed mikrofonem lub kamerą, z tymi, których działalność wiąże się z publicznymi wystąpieniami, także ze studentami. Uczestniczy w pracach Komisji Ekranowej TVP. Współpracuje ze studiami nagrań filmowych.

 

Aurelia Sobczak

Aktorka teatralna i filmowa, scenarzystka reżyserka, trenerka. Prowadzi warsztaty teatralne oraz szkolenia dotyczące kultury żywego słowa i występów publicznych. Związana jest z warszawską sceną teatralną i filmową. Chętnie podejmuje role trudne o charakterze komediowym i dramatycznym.

 

Tomasz Bereda

Polonista, kierownik Sekcji Językowej w Polskim Radiu S.A., współautor poradników: „Szkolny słownik trudności języka polskiego”, „Język polski dla każdego”, członek Komisji Kwalifikacyjnej Kart Mikrofonowych Polskiego Radia S.A. i Komisji ortograficznej przy Radzie Języka Polskiego.

 

Sławomir Matczak

Były aktor, absolwent PWST w Warszawie. Pod koniec lat 80. aktor Teatru Polskiego w Warszawie za dyrekcji Kazimierza Dejmka. Ma na swoim koncie gościnne występy w Teatrze Ateneum i Teatrze Prezentacje. Prowadził szkolenia dla dziennikarzy z kilkunastu Ośrodków Telewizji Polskiej w ramach działalności Akademii Telewizyjnej oraz warsztaty doskonalenia pracy reportażystów dla programu Puls Polski. Uczestnik międzynarodowych szkoleń organizowanych przez European Broadcasting Union i BBC. Dotychczas przeprowadził ponad 500 szkoleń zamkniętych i kilkadziesiąt otwartych.

 

Maria Dolecka-Gasparska

Polonistka, trener szkoleniowy, wykładowca akademicki. Kierowała Redakcją Językową w TVP S.A., współpracuje z redakcją Językową Polskiego Radia S.A.

Współautorka poradników „Polszczyzna płata nam figle”, „Szkolny słownik trudności języka polskiego”. Prowadziła zajęcia w szkołach dziennikarskich, na Uniwersytecie Warszawskim, w KSAP. Dziennikarka prasowa – była zastępcą redaktora naczelnego „Zdrowia i Sukcesu” oraz sekretarzem redakcji „Pulsu”. Wykładowca na licznych kursach medialnych (dla pracowników reklamy, firm PR) Prowadzi szkolenia „sztuka poprawnego pisania” organizowane przez Centrum Edukacji Medialnej Polskiego Radia S.A. oraz „Norma językowa a praktyka” dla dziennikarzy Polskiego Radia S.A.


Paweł Ciąpała

Menedżer praktyk, 20 lat doświadczeń. Z wykształcenia doktor nauk chemicznych (Uniwersytet we Wrocławiu). Wiedzę biznesową zdobywał w prestiżowych szkołach biznesu na świecie; absolwent programów szkoleniowych w IMD (Lozanna), Kellogg School of Management (Chicago), Wharton School (University of Pensylwania). Wykładowca podyplomowych Studiów Zarządzania Sprzedażą w Szkole Głównej Handlowej.


Katarzyna Janczuk

W ciągu ponad 20 lat swojej pracy w dużych firmach zdobyła doświadczenie poparte wieloma sukcesami zarówno w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi jak i we współpracy z najważniejszymi międzynarodowymi klientami. Od wielu lat prowadzi szkolenia w środowisku biznesowym, łącząc praktyczną znajomość mechanizmów sprzedaży i zarządzania zespołami z kompetencjami  trenerskimi. Jest certyfikowanym użytkownikiem systemowych narzędzi badania osobowości zawodowej, m.in. Facet5 i MBTI.

Jednym z najważniejszych aspektów podczas prowadzonych szkoleń jest rozwijanie kompetencji sprzedażowych i menedżerskich oraz uwalnianie potencjału ludzi, prowadzące do zwiększania ich zaangażowania i poprawy efektywności pracy. Obszary specjalizacji to techniki sprzedaży i negocjacji, rozwój talentów, budowanie efektywnych zespołów i zarządzanie nimi (na bazie kwestionariusza Facet5) oraz radzenie sobie ze stresem (korzysta z metody TRE- Tension Releasing Exercises, ćwiczeń przywracających ciału równowagę i elastyczność).


Współpracują z nami liczni inni trenerzy, najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach.

Nasz adres

al. Niepodległości 77/85
00-977 Warszawa

Mapa dojazdu:

Mapka dojazdu - kliknij aby powiększyc

Telefony

od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 - 16:00

22 645 95 03
22 645 94 04
22 645 54 88
22 645 90 39

Fax
22 645 59 65

E-mail
cem@polskieradio.pl

Nr Konta
Polskie Radio SA
PKO Bank Polski S.A.
95 1020 1026 0000 1002 0298 1389